Sürprizbozan RDR 2 Arthur Morgan'ın durumu nedir?

Bu konuda spoiler olduğundan sürprizbozan olarak işaretlenmiştir. Spoiler olmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Z3dO

Centipat
Yer
Valentine
Daha fazla  
Arthur Morgan tüberküloz hastalığı borç almaya gittiğimiz çiftçiden bulaştığını söyleyenler var. Yüzümüze öksürdüğü zaman... Bu konuyu merak ediyorum. Belki Arthur çok dert sıkıntı çektiği için de olabilir bu hastalık, ne düşünüyorsunuz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arthur Morgan tüberküloz hastalığı borç almaya gittiğimiz çiftçiden bulaştığını söyleyenler var. Yüzümüze öksürdüğü zaman... Bu konuyu merak ediyorum. Belki Arthur çok dert sıkıntı çektiği için de olabilir bu hastalık, ne düşünüyorsunuz?
Çiftçiden bulaşıyor. Oyunu oynarken fark ettin mi bilmiyorum ama yapılması zorunlu olan tek borç toplama görevi o görev. Diğer borç toplama görevlerinin hepsi opsiyonel.

Tükürük yüzünden bulaşıyor. Ayrı bilgi vereyim valentine kasabasının lanetli olduğuda söyleniyor. Yani başımıza kötü şeylerin gelmeside bundan olabilir.

Bencede o adam yüzünden çünkü orada çok üstüne bastıra bastıra gösteriyorlar

Tükürük yüzünden bulaşıyor. Ayrı bilgi vereyim valentine kasabasının lanetli olduğuda söyleniyor. Yani başımıza kötü şeylerin gelmeside bundan olabilir.
Bildiğim kadarıyla bu lanet aşk laneti

Bildiğim kadarıyla bu lanet aşk laneti

Geri
Yukarı