RDR 2 bitirip oyundan sıkılan var mı?

shdeniz

Hectopat
Başlıktan saçma gözükebilir ama, RDR 2 çıktığından beri en çok oynamak istediğim ve oynamadığım halde en sevdiğim oyun. Eğer oyunu beğenirsem satın alacağım. Merak ediyorum RDR 2 gerçekten benim düşündüğüm gibi gelmiş geçmiş en iyi oyun mu yoksa değil mi?

Gelmiş geçmiş en iyi oyun değil tabi ki. Ancak belki size uygundur ve çok seversiniz. Beklentiyi yüksek tutarsanız karşılamazsa üzülürsünüz. Oyun gayet güzel.

2 kere hikayesini bitirdim. 1 kere %100 olarak bitirdim. Şu an online kısmını halen oynuyorum. Eğer tarzınıza uyuyorsa kolay kolay sıkılmazsınız. Ancak ağır yapısı çoğu kişiyi oyunun başından koparıyor.

Cevaplar için sağolun. Güvenilir en ucuz nereden alabilirim. Steam, Epic gibi yerlerden mi yoksa güvenli ve ucuz farklı siteler var mı?

Zevk meselesi hocam. Saygı duyarım.
Hocam Call of Juarez dışındaki kovboy temalı oyunlar bana sıkıcı geliyorlar. RDR 1 ve 2'yi oynadığımda 2-3 saat sonra sıkılıp kapattım.
Büyük ihtimalle first person oyunları daha çok sevdiğim içindir ama RDR oyunlarının kaliteli olduğu belli. Sadece ben sevmiyorum ama zevk meselesi. :)

Geri
Yukarı