RDR 2 bitirip oyundan sıkılan var mı?

Hocam call of juarez dışındaki kovboy temalı oyunlar bana sıkıcı geliyorlar. RDR 1 ve 2'yi oynadığımda 2-3 saat sonra sıkılıp kapattım.
Büyük ihtimalle first person oyunları daha çok sevdiğim içindir ama RDR oyunlarının kaliteli olduğu belli. Sadece ben sevmiyorum ama zevk meselesi. :)

Büyük ihtimalle yavaş oynanışı sıkmıştır sizi. Bazen beni de bayıyordu ama bazı zamanlarda.

Oyuna bir kere alıştıktan sonra muhtemelen bırakamazsın. PC'ye çıktığı zamanlar direk almıştım. Oyunun ağır yapısına alışmak biraz zaman alıyor. Karakterin bütün hareketleri animasyon şeklinde çok hantal. Hızlı oyunlara alıştığım için şu an girsem beni bu yavaşlık direk bayıyor.

Hikayesi çok güzel. Karaktere bağlanma, hissettirdiği duygu olarak en iyi oyunlardan biri kesinlikle. Grafiklere zaten laf yok. Elbette her oyunu bitirdikten yapacak şeyleri tamamladıktan belli bir süre sonra sıkılırsın. Rockstar oyunlarının genel eksiklikleri var ama kesinlikle yapılmış en iyi oyunlardan bunu kimse inkar edemez xd.

Başlıktan saçma gözükebilir ama, RDR 2 çıktığından beri en çok oynamak istediğim ve oynamadığım halde en sevdiğim oyun. Eğer oyunu beğenirsem satın alacağım. Merak ediyorum RDR 2 gerçekten benim düşündüğüm gibi gelmiş geçmiş en iyi oyun mu yoksa değil mi?

Oyunu 200 saatten daha fazla oynayan biri olarak şunu söylesem yeterli olur herhalde oyunu bitirmeme rağmen hala bazen açıp kamp kurup at sürüyorum öylesine.
Not: Belki biliyorsundur oyun biraz geç açılıyor ve oldukça uzun bir ana hikayesi var. Bunları da göz önünde bulundurmanı isterim benim için böylesi daha güzel oldu ama oyundan sıkılanlanların çoğu bu konudan müzdarip.

İyi bir sisteminiz yoksa bulaşmayın. Düşük ayarlarda zevk vermeyebilir. Kendim oynadım. Hikayesine pek takılmadım ancak hikayesi de Online kısmıda güzel.

Cevaplar için sağolun. Güvenilir en ucuz nereden alabilirim. Steam, Epic gibi yerlerden mi yoksa güvenli ve ucuz farklı siteler var mı?
Ben Epic Games'te indirimi bekledim. 300TL'den 200TL'ye düştüğü zaman da 60TL indirim kuponumu kullandım. 140TL'te aldım oyunu. Benzer bir şey yapabilirsiniz. Bir ara kütüphanesine Rocket League ekleyenlere Epic Games 60TL kupon veriyordu, belki hâlâ geçerlidir. Fakat RDR2'nin kendi içindeki indirim bitmiş durumda.

NOT: Tek satın alımda tek kupon kullanabiliyorsunuz. Benim iki tane 60TL'lik kuponum vardı ama sadece birini kullanmama izin verdi.

Başlıktan saçma gözükebilir ama, RDR 2 çıktığından beri en çok oynamak istediğim ve oynamadığım halde en sevdiğim oyun. Eğer oyunu beğenirsem satın alacağım. Merak ediyorum RDR 2 gerçekten benim düşündüğüm gibi gelmiş geçmiş en iyi oyun mu yoksa değil mi?

Bence gayet güzel oyun. Ben oyunu bitirdim ancak oyun bittikten sonra eskisi kadar girip oynamıyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı