RDR 2 bitirme sonrası boşluğunu dolduracak oyun önerisi

arthurmorgan77

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar ben RDR 2 bitirdim ondan sonra GTA 5 ve Assassin's Creed oyunlarını denedim, Witcher 3'ü denedim ancak nedense hiç sarmıyor ve oyunlar çöp gibi geliyor. Bu hissi yaşatmayacak bir oyun var mı öneriniz?

Oncelikle Arthur morgan adamdır. 😅 rdr den sonra neredeyse herkesin icine düştüğü bir durum yada bana hep denk geldi 😂 bir süre farklı kulvarlarda takilın mesela bende bitirdikten sonra rdr duzeyinde birseyler aradim. Bulamayinca atmosferine hikayesini takilmayacagım oyunlarla mesela dbd gibi oyunlarla vakit gecirdim sonra hikayeye geri dondum. Yoksa ali agaoglu reklami gibi evin icinde " bu degil, bu siradan, bu daha once yapildi, bu hic degil ben farkli birsey istiyorum." Diye dolaşırsınız 😂

Öyle bir oyun yok. Witcher 3 zaten savaş hissi mekanikler falan rezalet. En iyisi RDR2'yi baştan oynamak hocam. Aslında GOW olabilir oda çok iyi oyundur şimdi aklıma geldi.

RDR2'nin boşluğunu dolduracak bir oyun ne yazık ki yok. Çünkü alternatif atmosfere sahip bir oyun yok.

Nasıl tür oyun sevdiğini bilmiyorum ama şu 5 oyuna bir bakmanı tavsiye ediyorum.

1 - Middle Earth : Shadow of War Definitive Edition
2 - Dying Light 1
3 - AC : Odyssey
4 - Resident Evil 4
5 - TES 5

Bu beşinden birini bile beğenmediysen 2023'de çıkacak olan yeni oyunları beklersin.

Yeni konular

Geri
Yukarı