Life Is Strange Serisinin Yarattığı Boşluğu Dolduracak Oyun Önerisi

Selamlar. The Walking Dead oynamanı tavsiye ederim. Ama kendi kanaatimce hiçbirini oynama. En sonunda boşluğa düşüyorsun ve o boşluk hiçbir zaman dolmuyor.
Doğru söylüyorsun The walking dead , wolf among us, game of thrones , life is strange , beyond two souls, Detroit become human , heavy rain gibi sıradışı oyunlardan sonra sınırsız bir boşluk oluşuyor.
Oynadığım en iyi oyun diyebilirim Life is Strange için.
The walking dead daha güzeldi bence

Çin ay yılı indirimleri var STEAM'de
İlginizi çekerse şu var.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Xbox Game Pass'te ücretsiz
Steam'de 65TL
Playstation için 219 TL görünüyor.

Son düzenleme:
Kesinlikle ama kesinlikle S.O.M.A.'yı öneririm. Oyun bittiğinde asıl duygusal boşluğu göreceksiniz, her saniyesi dolu dolu geçiyor diyemem ama life is strange'ye benziyor, başları biraz öyle böyle falan derken sonlara doğru oyun muazzam bir hâl alıyor ve özellikle S.O.M.A. bittiği anda diğer hiçbir oyunun bırakmadığı muazzam bir tat bırakıyor, üstüne S.O.M.A. da bulunan her karakterin bir geçmişi, bir alt metninin bulunması oyunu daha da eşsiz kılıyor. Biraz eskimiş olsa bile hâlâ daha pek eşi benzeri yok. Şiddetle öneriyorum. @Finisterre size de öneririm.

Evet hafta sonu oynayacağım sürekli sanırım. Okulunda etrafı biraz keşfettim dolandım. Tuvalette bir olaya müdahale ettim. Zamanı ileri geri sardım. Sonra çıkmam gerekti merak ediyorum.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı