RDR 2 Çalışan Türkçe Yama Var Mı?

pixeliko

Hectopat
Makaleler
16
Yer
Türkiye
İndirime girmiş, zamanında konsoldan İngilizcem yetmediği için sadece at sürer millete falan sıkardım. Ama bir yandan da hikayesini merak ederdim. PC'de Türkçe yama olayı olduğundan buraya da alacağım. Ücretli/Ücretsiz fark etmez, çalışan ve mümkünse translate olmayan yama var mı?

İndirime girmiş, zamanında konsoldan İngilizcem yetmediği için sadece at sürer millete falan sıkardım. Ama bir yandan da hikayesini merak ederdim. PC'de Türkçe yama olayı olduğundan buraya da alacağım. Ücretli/Ücretsiz fark etmez, çalışan ve mümkünse translate olmayan yama var mı?
Oyunu iki kez bitirmeme yardımcı olan yama. Bazıları trojen var diyor ancak false positive onlar. Bilgisayarımı her 2 haftada bir Kaspersky ve Malwarebytes ile tararım ve hiçbir şey bulmadı. Yaklaşı 1 yıldır yüklü yama. Sürekli de güncelliyorum.

Oyunu iki kez bitirmeme yardımcı olan yama. Bazıları trojen var diyor ancak false positive onlar.

Yamayı paylaşan/ ya da yapan kişinin attığı virustotal linkinde sadece bir tane av trojan var demiş ki adını bile duymadığım bir uygulamanın dediği de açıkçası pek umrumda olmaz. Önemli olan yama kaliteli mi, sıkıntısız çalışıyor mu hala?

Yamayı paylaşan/ ya da yapan kişinin attığı virustotal linkinde sadece bir tane av trojan var demiş ki adını bile duymadığım bir uygulamanın dediği de açıkçası pek umrumda olmaz. Önemli olan yama kaliteli mi, sıkıntısız çalışıyor mu hala?
Ben kullanıyorum gayet kaliteli. Çalışıyor.

Oyunu iki kez bitirmeme yardımcı olan yama. Bazıları trojan var diyor ancak false positive onlar. Bilgisayarımı her 2 haftada bir Kaspersky ve Malwarebytes ile tararım ve hiçbir şey bulmadı. Yaklaşı 1 yıldır yüklü yama. Sürekli de güncelliyorum.

Hocam direkt en güncel olanının link atabilir misiniz?

Yama kaliteli. Yolda geçtiğiniz zaman olan konuşmalar bile Türkçe. Sıkıntısız.

Oyunu açtım yama çalışıyor ama ı harfi kutucuk şeklinde gözüküyor, düzeltmenin yolu var mı?
Evet.

Yeni konular

Geri
Yukarı