RDR 2 can sürekli azalıyor

Harleen

Kilopat
Daha fazla  
Selam. Canım, enerjim ve şu göz simgesi yarıdayken bir tonik içip onları tamamen dolduruyorum. Aynı şekilde at için de uyguluyorum. Ama belli bir zaman sonra veya farkında olmadığım bir durumdan sonra değerler yine yarıya iniyor. Bunun sebebi nedir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Selam. Canım, enerjim ve şu göz simgesi yarıdayken bir tonik içip onları tamamen dolduruyorum. Aynı şekilde at için de uyguluyorum. Ama belli bir zaman sonra veya farkında olmadığım bir durumdan sonra değerler yine yarıya iniyor. Bunun sebebi nedir?

Fazla kalın kıyfaetden olabilir Arthur hasta ise ondan dolayı da olabilir.

Uyku , kıyafet seçimi , banyo , sürekli koşmak falan olabilir.

Eğer simgenin içindeki değerlerden (doluluk oranı) bahsediyorsanız açlık gibi düşünün, oyuncu ve at acıkınca, at kirlenince, dead eye kullanınca simgenin içi boşalır. Mevcut canınız kalp simgesinin etrafındaki beyaz çizgiden oluşur, azaldıkça ortadaki simgeden depoyu dolduruyor diyebiliriz.

Eğer simgenin içindeki değerlerden (doluluk oranı) bahsediyorsanız açlık gibi düşünün, oyuncu ve at acıkınca, at kirlenince, dead eye kullanınca simgenin içi boşalır. Mevcut canınız kalp simgesinin etrafındaki beyaz çizgiden oluşur, azaldıkça ortadaki simgeden depoyu dolduruyor diyebiliriz.
Kastettiğim çemberdi. İçindekine hiç dikkat etmedim açıkçası.

Fazla kalın kıyfaetden olabilir Arthur hasta ise ondan dolayı da olabilir.
Hasta olduğu nasıl anlaşılıyor acaba? İlk 9. saatteyim alışmaya çalışıyorum oyuna.

Kastettiğim çemberdi. İçindekine hiç dikkat etmedim açıkçası.

Hasta olduğu nasıl anlaşılıyor acaba? İlk 9. saatteyim alışmaya çalışıyorum oyuna.

O zaman hasta değildir yukarıdakı etkenlerden kaynaklıdır.

Sık sık yemek yerseniz bu süre uzayacaktır, kendi kendine yenilenme süreside hızlanacaktır. Ayrıca yukarıdaki arkadaşların bahsettiği gibi hava koşulları, banyo yapmamanız gibi sebeplerde bunu etkileyebilir.

Oyunun başlarında soğuk bir coğrafyadalar. Siz ana hikayeyi bırakıp da aşağılara indiyseniz kalın elbiselerden ya da yeni kıyafetler satın alıp tekrar dağlara döndüyseniz, ince elbiselerden olabilir.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı