RDR 2 de iyi son yapmak onur seviyesi %100 mü olmalı?

acuhadar80

Decapat
Daha fazla  
Onurum bu seviyede ama önceden bayağı düşüktü. Yine de olur mu %100 mü olmalı onurum?

1702738297744.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Onurum bu seviyede ama önceden bayağı düşüktü. Yine de olur mu %100 mü olmalı onurum?

Eki Görüntüle 2054829
Oyunda onur seviyesi önemli bir unsur. Oyunun sonunu değiştirebilir. illa %100 olmasına gerek yok ama arttırabildiğin kadar arttır.

Bu arada oyundan zevk almaya çalışın. illa onur seviyeniz yüksek olacak diye bir şey yok. Ben %5 onur seviyesiyle bitirdim ve iyiki de böyle bitirdim diyorum.

Eki Görüntüle 2054829

Onur simgesi kurukafaya dönüşmediği sürece sorun olmaz. Ayrıca oyunu kesinlikle bu onur seviyesinde bitirmeni öneririm.

Bence oyunda onursuz olmak daha iyi gibi sonuçta kovboyuz onursuzca yaşa gitsin.
Hocam ilk oynayışta o kötü onurla olan sonları görmek çok da iyi olmaz, ilk oynayışta yüksek onur ile bitirilmeli bu oyun bence.

Onur simgesi kurukafaya dönüşmediği sürece sorun olmaz. Ayrıca oyunu kesinlikle bu onur seviyesinde bitirmeni öneririm.

Hocam ilk oynayışta o kötü onurla olan sonları görmek çok da iyi olmaz, ilk oynayışta yüksek onur ile bitirilmeli bu oyun bence.
Muhtemelen bitirince öyle açık dünyada milleti avlarım

Geri
Yukarı