RDR 2 Dünyanın En İyi Oyunudur

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bana göre de Half-Life 2 dünyanın en iyi oyunudur. Günümüz oyunlarından daha çok zevk verici, günümüzde artık grafikleriyle göz boyamasa da sağlam oyun. Vuruş hissiyatı vb. çok iyi. Kişiden kişiye değişir en iyi oyun kavramı. Benim için de Half-Life 2.

Değildir, yapımcısı Rockstar'ın en iyi oyunu dahi GTA V olarak kabul görür. Global alanda ödül sayısı bile sınırlı bir oyunu gereksiz romantize ediyor bizim millet. TLOU2 gibi konsolda bulunan bir oyuna karşı bile çok ödül kaybetti. En iyi oyunlardan birisidir ama bu kadar ağırlık, at sürme simülasyonu ve lineer yapı can sıkıcı boyutlara ulaşabiliyor.

Yine geldiler bak. Ben hemen sığnağıma kaçıyorum. Şimdi ağzımdan eleştiri falan kaçar Allah korusun yok yere öldürülmeyelim.(!)
Knk tamam bak oynamış sevmiş olabilirsin. Ama niye gelipde forum da konu açıyorsun.
Abi kendimce oyuna olan fikirlerimi paylaştım ve benimle aynı görüşte olan veya olmayan insanların fikirlerini merak ettim. Bu kadar rahatsızsan konuya girmeyip geçebilirsin. Boş mesaj atmana gerek yok bence.

Bana sıkıcı gelen fakat sevenleri de kıskandığım bir oyun. En iyi oyun demek göreceli bir kavramdır. Ama bu oyunun tabi ki en iyi grafik ve fizik motoru olduğu gerçeğini değiştirmez.

Bencede en iyi oyun.
TF2'den sonra

Değildir, yalnızca yapımcısı Rockstar'ın en iyi oyunu dahi GTA V olarak kabul görür. Global alanda ödül sayısı bile sınırlı bir oyunu gereksiz romantize ediyor bizim millet. TLOU2 gibi konsolda bulunan bir oyuna karşı bile çok ödül kaybetti. En iyi oyunlardan birisidir ama bu kadar ağırlık, at sürme simülasyonu ve lineer yapı can sıkıcı boyutlara ulaşabiliyor.
Ağır yapısı ve çok çizgisel olması bazı insanları bayıyor cidden. Tamamen zevk meselesi. Benim için GTA V' den daha iyi bir oyun ben daha çok seviyorum böyle ağır ama sağlam işleyen oyunları.

Değildir, yapımcısı Rockstar'ın en iyi oyunu dahi GTA V olarak kabul görür. Global alanda ödül sayısı bile sınırlı bir oyunu gereksiz romantize ediyor bizim millet. TLOU2 gibi konsolda bulunan bir oyuna karşı bile çok ödül kaybetti. En iyi oyunlardan birisidir ama bu kadar ağırlık, at sürme simülasyonu ve lineer yapı can sıkıcı boyutlara ulaşabiliyor.
Her şey kupa değildir

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı