RDR 2 Dünyanın En İyi Oyunudur

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Oyunu merak ederek saatlerce oynayabilirsin. İnan kişiden kişiye göre değişmez. Oynanış çeşitliliği yok, ama hikaye ve onun sunumu kim rdr 2 kim? mesela yani. Rdr2 de çatışmalar ve o ağırlık kasıyor. Sıkıyor. Delirtiyor bir yerden sonra.
RDR 2'yi nefessiz 100 saat oynadım. Witcher 3'e 10 saat katlanabildim.
Eğer RDR 2'yi oynamadan Witcher 3 oynasaydım o zaman Witcher 3'e biraz daha katlanabilirdim. Çünkü RDR 2 kalitesinde bir oyunu oynayınca Witcher 3 sanki 2005 yapımı bir oyun gibi geldi. Yani dandikti bayağı.

Ağır yapısı ve çok çizgisel olması bazı insanları bayıyor cidden. Tamamen zevk meselesi. Benim için GTA V' den daha iyi bir oyun ben daha çok seviyorum böyle ağır ama sağlam işleyen oyunları.

Benim için de GTA V'den daha iyi bir oyun, çünkü GTA V hikaye olarak çok vasat. Ama global oyuncular tarafından dahi en iyi oyunu GTA V olarak geçer çünkü çıktığı dönem çağ açıp çağ kapatan tarzda bir oyun olmuştu. RDR2 ise bu kadar sükse yapamadı ve PC'ye de geçişi sancılı olunca altta kaldı.

Rockstar kendisi bile bu oyuna DLC çıkarmayıp yamuk yumuk bir online versiyon ile kenara attı. Potansiyeli daha iyi değerlendirilseydi, yamalar ve DLC'ler ile üzerine eklenseydi, at sürme simülasyonu oyunun sonuna kadar devam etmek yerine daha akıcı bir oynanışa geçilebilseydi çok daha farklı bir oyun olurdu.

RDR 2'yi nefessiz 100 saat oynadım. Witcher 3'e 10 saat katlanabildim.
Eğer RDR 2'yi oynamadan Witcher 3 oynasaydım o zaman Witcher 3'e biraz daha katlanabilirdim. Çünkü RDR 2 kalitesinde bir oyunu oynayınca Witcher 3 sanki 2005 yapımı bir oyun gibi geldi. Yani dandikti bayağı.

Güzel kardeşim. Oyuna aynısının reskin edilmiş binlerce farklı şey koyunca bir şey değişmiyor ki. O kadar detay kasmışlar ama oyun bir şey anlatırken o kadar dandik ki. Bir hikaye var bölük pörçük, bir olay var bölük pörçük. Witcher 3 genel olarak aslında kitaplarla da bağlantılı olarak hödük gibi bir karakter olduğu için Geralt, oynanışı evet kötü gelebilir. Ama Witcher'lar böyle. Geralt kitapda böyle, kitapta yazıyor kardeşim :D O yüzden RDR2'ye göre oynanışı çeşitsiz ama, ileriyi görmek için uykusuz kaldığın olur. RDR2 de bir şey kaybetmiyosun. Hikaye sadece keskin gözü kullanarak HS atmaktan ibaret. Change my mind

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı