RDR 2 Dünyanın En İyi Oyunudur

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Güzel kardeşim. Oyuna aynısının reskin edilmiş binlerce farklı şey koyunca bir şey değişmiyor ki. O kadar detay kasmışlar ama oyun bir şey anlatırken o kadar dandik ki. Bir hikaye var bölük pörçük, bir olay var bölük pörçük. Witcher 3 genel olarak aslında kitaplarla da bağlantılı olarak hödük gibi bir karakter olduğu için Geralt, oynanışı evet kötü gelebilir. Ama Witcher'lar böyle. Geralt kitapda böyle, kitapta yazıyor kardeşim :D O yüzden RDR2'ye göre oynanışı çeşitsiz ama, ileriyi görmek için uykusuz kaldığın olur. RDR2 de bir şey kaybetmiyosun. Hikaye sadece keskin gözü kullanarak HS atmaktan ibaret. Change my mind
RPG oyunundan hemen sıkılmış alla alla neden acaba

Konuda sohbet biraz gereksiz geldi bence neyse benim için en iyi oyun Sekiro olabilir öldürme hissiyatı gizli gelip arkadan infaz etmek çok eğlenceliydi benim için temasınıda çok sevmiştim. Gereksiz deme sebebim tartışan insanlar savundukça savunuyor altı üstü bir oyun adam belirtmiş zaten benim görüşüm diye ya da başkasının sevdiği oyuna çöp demek sanki biraz toxic bir hareket gibi.

Konuda sohbet biraz gereksiz geldi bence neyse benim için en iyi oyun Sekiro olabilir öldürme hissiyatı gizli gelip arkadan infaz etmek çok eğlenceliydi benim için temasınıda çok sevmiştim. Gereksiz deme sebebim tartışan insanlar savundukça savunuyor altı üstü bir oyun adam belirtmiş zaten benim görüşüm diye ya da başkasının sevdiği oyuna çöp demek sanki biraz toxic bir hareket gibi.
Aradığım yorum abi. Amacım bana katılanları ve katılmayanları dinlemek, diğer insanların en sevdiğini merak etmekti herkes vatanı gibi savunmaya geçmiş. Sekiro çok kaliteli oyun bu arada.

Witcher 3 hikayesi dışında RDR2'nin sağ tırnağı bile olamaz. Hayırdır, ilk 2 oyunu oynamadan Witcher evrenine hasta oldunuz?
Knk "hayırdırrrr" bir şeye bukadar hayranlık duymak iyi birşey değildir.
Benzer şeyler.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı