Çözüldü RDR 2 düşük FPS veriyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Wlocsbutpudding

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba. Gecen sene aldığım RDR 2 oyunnu bugün yukledim. Oyuna giris yaptgımda ayarları mediuma kadar dusurdum ve oyuna girdim hikaye modunda 9 FPS'nin ustune cıkamadım maalesef ekran kartım güncel sistem bilgilerini buraya atıyorum.
Abra A5 V15.8 15,6" Oyun Bilgisayarı | Monster Notebook bu modelin 16 GB'a yukseltilmiş modeli. Cozum onerilerinde bulunur musunuz?

Prize takılı ve güç ayarları yapılmış bir şekilde mi oynuyorsunuz?

Evet ful performans modunda oynuyorum.

Driverlar falan güncel mi?

Güncel.

Grafik ayarlarından oyunu ekleyip yüksek Performans'a aldınız mı? Ekran kartı ile değil de sadece işlemci üzerinden oynuyorsunuz gibi geldi.

Ekran kartı üzerinden oynuyorum en yüksek performans ayarlarındayım.

Arkadaşlar sorun garip bir şekilde çözüldü😁 Şu anda 450-55FPS arasında oynuyorum ama ekran yenileme hızım 120 Hz 120'ye aldığımda oyun otomatik olarak geri 60'a alıyor. Bunun çözümünü bilen varsa açıklayabilir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Evet ful performans modunda oynuyorum.

Güncel.

Ekran kartı üzerinden oynuyorum en yüksek performans ayarlarındayım.

Arkadaşlar sorun garip bir şekilde çözüldü😁 Şu anda 450-55FPS arasında oynuyorum ama ekran yenileme hızım 120 Hz 120'ye aldığımda oyun otomatik olarak geri 60'a alıyor. Bunun çözümünü bilen varsa açıklayabilir mi?
Sorunu çözmek için denediğiniz adımları anlatırsanız aynı sorunu yaşayan kişilere de yardımcı olabilirsiniz isterseniz.

Hocam mesajı yazıp oyuna girdim. Bir güzel oynadım. Sorun tekrardan basıma geldi.

Dosya Ekleri

• resim_2023-09-05_190644376.png
    resim_2023-09-05_190644376.png
    34,1 KB · Görüntüleme: 63

Yeni konular

Geri
Yukarı