RDR 2 farklı bir diske atıldığında Save alınmıyor

Makaleler
4
Daha fazla  
Arkadaşlar RDR2 normalde C diskimdeydi ama oyunu bitirdiğim için E diskime attım. Atmasına ama oyun açılıyor, saveleri görüp oynatıyor fakat otomatik kayıt ya da yeni save alamıyorum. Hata veriyor. Oyunu yeniden kurmadan mümkün mü? Her iki diskte de yeterli yer var.

Arkadaşlar RDR2 normalde C diskimdeydi ama oyunu bitirdiğim için E diskime attım. Atmasına ama oyun açılıyor, saveleri görüp oynatıyor fakat otomatik kayıt ya da yeni save alamıyorum. Hata veriyor. Oyunu yeniden kurmadan mümkün mü? Her iki diskte de yeterli yer var.
Hangi platformdan oynuyorsunuz? Dosya doğrulayabilirsiniz.

Bir deneyin, olmaz ise saveleri yedekleyip save klasörünü ve Social Club (belgelerdeki) klasörünü silin. Sonra oyuna yneiden girin.

Hocam saveleri sailip denemiştim oyun gene de kayıt alamıyor ama Social Club da silip deneyim bir.

Bir deneyin, olmaz ise saveleri yedekleyip save klasörünü ve Social Club (belgelerdeki) klasörünü silin. Sonra oyuna yneiden girin.

Bu hatayı verdi. Yes dersem tekrar çıkıyor.

Dosya Ekleri

• 50015E06-2814-4278-9346-10E5BCEFB110.jpeg
    50015E06-2814-4278-9346-10E5BCEFB110.jpeg
    127,8 KB · Görüntüleme: 23
Son düzenleme:
Hocam saveleri sailip denemiştim oyun gene de kayıt alamıyor ama Social Club da silip deneyim bir.

Bu hatayı verdi. Yes dersem tekrar çıkıyor.
Hocam oyunu aktarırken bir yanlışlıklık yapmışsınız sanırım. Save klasörü fazla dolu. Dosya doğrulaması yaparsanız fazla-hatalı dosyaları silebilir.

Hocam oyunu aktarırken bir yanlışlıklık yapmışsınız sanırım. Save klasörü fazla dolu. Dosya doğrulaması yaparsanız fazla-hatalı dosyaları silebilir.

Hocam klasörü olduğu gibi attım Save klasörünüze silip denemiştim. İlginç. Dısya doğrulaması yapayım bir.

Ben de Epic Games'den 2 kere RDR2'yi taşıdım ama böyle bir sorun ile karşılaşmadım. Sonucu bekliyorum.

Hocam işe yaramadı, yer yok değil Save alınamadı hatası veriyor. Saveleri yedekledim oyunu sildim başka oyuna başlayacağım için.

Geri
Yukarı