Çözüldü RDR 2 Save alınmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Çözüm
Şansıma ne diyeyim bilgisayar mavi ekran hatası verdi ve oyuna girdiğimde kendimi yeni Save'de buldum gitti %50 Save.

Sonunda sorunu çözdüm savem gitti diye üzülürken oyunun meğersem dosyalarında ek Save daha varmış sadece dosyanın ismini değiştirdim ve savem yerine geldi. Yeni girdiğim için tekrar Save alabiliyor hile kullanmadığım süre.
Ama kafama takılan bir şey var önceden hile kullandım ve oyun kayıt etti şimdi neden etmiyor.
Bundan emin misin? İnternette herkes hile yaptığı için kaydedemediğinden yakınıyor. Ben oyunu bitirdikten sonra bile hile yapmadığım için insanlardan duyduklarım kadarını biliyorum. Bildiğim kadarı ile hile yapıldığı zaman save kutucuğuna kilit vuruluyor ve oyun kaydedilmiyor.

Ama dediğim gibi mesela bounty hilesi yaptım ve çıktım oyundan Save almıştı tekrar girdim polisleri öldürmek istedim yaklaşık 1000 bounty oldu bende bunuda sileyim dedim sildim çıktım daha da Save almadı.

Geri
Yukarı