Sürprizbozan RDR 2 finali üzdü

Bu konuda spoiler olduğundan sürprizbozan olarak işaretlenmiştir. Spoiler olmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

ismetK0

Hectopat
Dostlar selam RDR 2 gerçekten çok hoş bir oyundu fakat az önce oyunu düşük Honor ve save John ile bitirdim ve böyle bir final beni çok şaşırttı açıkçası ne üzdü, ne de duygulandırdı diğer sonlar da aynı şekilde Morgan'ın ölmesi ile bitiyormuş evet fakat şimdi beni John ile birkaç yıl sonraya attı fakat çok bir şey anlamadım açıkçası. Beni aydınlatacak birisi varsa çok iyi olur. Final böyle ise gerçekten hayal kırıklığına uğrarım evet oyun çok iyiydi fakat final ne bileyim bir ilginçti.

Son düzenleyen: Moderatör:
Dostlar selam RDR 2 gerçekten çok hoş bir oyundu fakat az önce oyunu düşük Honor ve save John ile bitirdim ve böyle bir final beni çok şaşırttı açıkçası ne üzdü, ne de duygulandırdı diğer sonlar da aynı şekilde Morgan'ın ölmesi ile bitiyormuş evet fakat şimdi beni John ile birkaç yıl sonraya attı fakat çok bir şey anlamadım açıkçası. Beni aydınlatacak birisi varsa çok iyi olur. Final böyle ise gerçekten hayal kırıklığına uğrarım evet oyun çok iyiydi fakat final ne bileyim bir ilginçti.
Kapanış bölümü John'un bir kaç yıl sonrasını ve intikamlarını gösteriyor.

Arthur Morgan'ın hikâyesi orada sonlanıyor, hikâye bitmedi ama. John'un kısmı da var, ondan sonra oyun bitiyor.

RDR oyunlarında ana karakter ölür, intikamını daha sonrasında başka bir karakter alır.

RDR2 bitti, RDR'nin hikayesine giriş yaptın. Athur'un intikamını alıp, ilk oyundaki çiftlik evini inşa edeceksin.

RDR 2, RDR 1'in öncesini anlatıyor. O yüzden bazı şeyleri ikisini de oynamayanlar anlayamayabilirler. Dutch'ın RDR 2'de ölmemesinin sebebi o.

Yeni konular

Geri
Yukarı