RDR 2 fiyatı ne zaman düşer?

Tıbbiyeli

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Arkadaşlar, RDR 2 almak istiyorum fakat fiyatı çok pahalı. 100-150 lira arası olabilirse alabilirim. Sizce yakın zamanda bu olur mu?

Hocam RDR 2'nin şu zamana kadar gördüğü en düşük fiyat 200 TL. İsterseniz indirime girdiği zaman Technopat'da Steam bakiyesine nakite dönüştürmek isteyen birini bulup 200'den de aşağıya alabilirsiniz. Aksi taktirde Steam'de 200 TL'den daha düşük bir fiyata indirime girmesi şu anki satış oranları ile imkansıza yakın.

Epic 60 TL kupon verirse anca 140 lira gibi bir fiyata geliyor (Epic Kış indirimlerinde 200 liraya düşerse) yoksa sanmıyorum çünkü Rockstar indirim konularında cimri biraz.

İndirim üzerine Epic Games kuponları ile yapılabilir. Sadece indirim ile o seviyelere düşeceğini sanmam.
Teşekkür ederim.

100'e düşeceğini pek sanmıyorum. Yılbaşı indirimlerinde iyi bir indirime girecektir bence. Belki kuponlarla falan halledebilirsiniz.
Evet o zamanı bekliyorum.
Hocam RDR 2'nin şu zamana kadar gördüğü en düşük fiyat 200 TL. İsterseniz indirime girdiği zaman Technopat'da Steam bakiyesine nakite dönüştürmek isteyen birini bulup 200'den de aşağıya alabilirsiniz. Aksi taktirde Steam'de 200 TL'den daha düşük bir fiyata indirime girmesi şu anki satış oranları ile imkansıza yakın.
Anladım hocam tavsiyeniz güzel aslında ama ben kendi hesabımda ömürlük kalmasını daha çok seviyorum hatta o yüzden epic games den bile almak istemiyorum steam kullandığımdan orada kalıcı olmasını istiyorum bildiğim kadarıyla epic games oyunlarını steamda oynayamıyoruz?
Epic 60 TL kupon verirse anca 140 lira gibi bir fiyata geliyor (Epic Kış indirimlerinde 200 liraya düşerse) yoksa sanmıyorum çünkü Rockstar indirim konularında cimri biraz.
Hocam kupon olayı nasıl oluyor nasıl elde edebilirim?

@Tıbbiyeli bahsettiğim olay zaten Steam'de dostum. Örneğin önümüzde yıl başı indirimi var. Büyük ihtimalle yine 200 TL'ye düşecek. Sadece yapmanız gereken şey Technopat'ta güvenilir birini bulup ondan oyunu hediye olarak istemek. Yine Steam kütüphanenizde olacak oyun. Değişen tek şey parayı Steam yerine size hediye atacak kişiye vermek.

Ben 117 liraya aldım. Hem de Special Edition.
Ben 117 liraya aldım hemde special edition

Geri
Yukarı