RDR 2 FPS düşmesi sorunu

İşletim sistemi
Windows 10

ugurbaba

Hectopat
Cümleten s. A arkadaşlar öncelikle sistemimi belirtim;
8 GB RAM DDR3 666.5MHz Dual Channel.
i7 3770 3.40 GHz.
RX 570 4 GB Armor.
500 Watt PSU
1TB Hard Disk
Arkadaşlar ne yaptıysam bir türlü sorunu çözemedim. Aklınıza gelecek ehrşeyi yaptım. Hizmetelrden işlemciyi sömüren uygulamaları kapattım, optimizasyon ayarlarını denedim, az da olsa kekemeliği düşürdüm bir ara tam düşürdüm ama sonra bir şeyler kurcaladım tekrardan sorun almaya devam ettim. BIOS'umu güncelledim ACHI/SATA ya geçtim ama nafile, bu oyun kadar sorunlu bir oyun görmedim. Varmı daha değişik işe yarıyan bir özellik vs?
Bakın Burada'da YouTube kanalım var orada paylaşttım oynanız videosunu kullanımları her şeyi var:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleme:
HDTune testi yapın. Bu arada RAM MHz değeri çok düşük, bu da sebep oluyor olabilir. Daha basit oyunlarda da yaşıyor musunuz bu takılmaları?
Dediğiniz testi yapacağım,RAM 4gb daha koymayı düşünüyorum ama ben bir testte gördüm sistemi benle aynı adam ulrtarada stabil 30 fps alıyor kirve ben anlamadım gitti bakın izleyebilirsiniz:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Peki sabit disk olarak ne kullanıyorsun ve oyun hangi diske yüklü?
SABİT Disk derken anlamadım kirve kusura bakma o tür şeylerde pek bilgili değilim,daha açıklayıcı olabilir misin?

Evet yerel disk D'ye yüklü kirve.

Hard diskler yeni nesil oyunlarda yetersiz kalabiliyor ve %100'e vurup drop yediriyor, buna bizzat Odyssey oynarken şahit oluyorum, bunun net bir cevabını öğrenmek için Msi Afterburner indirip oyunda kullanımları gözlemleyin, drop yediren unsurun ne olduğunu ancak o zaman anlarsınız.

9
Hard diskler yeni nesil oyunlarda yetersiz kalabiliyor ve %100'e vurup drop yediriyor, buna bizzat Odyssey oynarken şahit oluyorum, bunun net bir cevabını öğrenmek için MSI Afterburner indirip oyunda kullanımları gözlemleyin, drop yediren unsurun ne olduğunu ancak o zaman anlarsınız.

YouTube videomda Afterburner ile paylastim bakabilirsiniz
RAM'lerinizin hızları çok düşük belki ondan kaynaklanıyor olabilir.
Haklisinizda ama minimum 8gbram diyor rdr2 sisteminde ama?

Yeni konular

Geri
Yukarı