Sürprizbozan RDR 2 görseldeki adamlar kim?

Bu konuda spoiler olduğundan sürprizbozan olarak işaretlenmiştir. Spoiler olmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Oyunu bitirene kadar bunlarla bir sürü hikayen vardı nasıl görmedin ya? Hadi onu geçtim oyun sonunda ben de böyle bir şey hatırlamıyorum :D bu arada pinkertonlar değil mi bunlar? Yanlış bilmiyorumdur umarım.
Evet hocam vardı fakat abigail Milton'un kafasına sıkınca pinkertonlarin bittiğini düşündüm zaten sonrasında oyunun bitmesine 2 3 görev kalıyor bir daha da karşılaşmiyoruz oyun sonuna kadar

Soldaki Edgar Ross kendisi 1. oyunun ana kötüsüdür. Sağdaki ise onun hep yanında dolaşan yardımcısı adını hatırlamıyorum. Edgar Ross'un John'un evini gözetleme sebebi de karısı Abigail ve oğlu Jack'i kaçırıp John Marston'a kendi ayak işlerini yaptırmak. Ki yapıyorlar da...( jhon un ölme mevzusunda şu red dead redemption 2 ilk oyunun öncesini anlatıyor. Yani bir prequel. Kısacası red dead redemption 1 red dead redemption 2 nin devamı.)
Hocam şimdi benim anlamadığım olay RDR1 RDR2'den önce çıkan bir oyun John orada ölüyorsa RDR2’de ne işi var yani senaryo biraz karmaşık gibi.[/ISPOILER

Son düzenleme:
@w00zy şimdi olay şu red dead redemption 2 ilk red dead redemption oyunun öncesini anlatıyor. Bir prequel. İlk oyun 1911 yılında geçerken ikinci oyun (kapanış bölümü dahil olmadan) 1899 da geçiyor. Yani 1. Oyun 2. Oyunun devamı.

RDR1 de öğreneceksin. Tavsiyem oynayacaksan RDR1'e kadar çok detaylı araştırma yapma.
Andrew milton ve edgar ross. Bu elemanlar uzun zamandır Dutch'ın peşindeydi hatta arthur ile aralarında diyalog da geçmişti belki unutmuş olabilirsin.

Soldaki Edgar Ross kendisi 1. oyunun ana kötüsüdür. Sağdaki ise onun hep yanında dolaşan yardımcısı adını hatırlamıyorum. Edgar Ross'un John'un evini gözetleme sebebi de karısı Abigail ve oğlu Jack'i kaçırıp John Marston'a kendi ayak işlerini yaptırmak. Ki yapıyorlar da...( jhon un ölme mevzusunda şu red dead redemption 2 ilk oyunun öncesini anlatıyor. Yani bir prequel. Kısacası red dead redemption 1 red dead redemption 2 nin devamı.)

Hocam tamam da yani RDR1 RDR2 den önce çıkan bir oyun yani RDR2 onun öncesini anlatıyorsa başta RDR1 oynayanlar hikayeyi anlamayacak diğer türlüde RDR2 oynayanlar hikayeyi anlamayacak.Yani anlatamıyorum şuan aşırı karışık geldi bana
RDR1 de öğreneceksin. Tavsiyem oynayacaksan RDR1'e kadar çok detaylı araştırma yapma.
Andrew milton ve edgar ross. Bu elemanlar uzun zamandır Dutch'ın peşindeydi hatta arthur ile aralarında diyalog da geçmişti belki unutmuş olabilirsin.
Hocam Rdr1 oynayamacağim konsolum olmadığı için bu oyunu PC de oynamanın bir yolu yokmu

Arkadaşlar selam bugün RDR2'yi yüzde yüz bitirdim. Herkes gibi çok duygulandım ve ilk kez bir oyunun bu kadar etkisinde kaldım. Fakat oyunun sonunda bu iki adam evimi gözetliyor bunlar kim? Bilen var mı çok kafama takıldı. Başbakanın adamları olduğunu düşünüyorum fakat emin olamadım eğer öyleyse neden evimi gözetliyorlar şimdiden teşekkürler.
Arkadaşlar selam bugün RDR2'yi yüzde yüz bitirdim. Herkes gibi çok duygulandım ve ilk kez bir oyunun bu kadar etkisinde kaldım. Fakat oyunun sonunda bu iki adam evimi gözetliyor bunlar kim? Bilen var mı çok kafama takıldı. Başbakanın adamları olduğunu düşünüyorum fakat emin olamadım eğer öyleyse neden evimi gözetliyorlar şimdiden teşekkürler.
Bunlar büyük ihtimal bizi arayan polisler olmalı en sonda bizi buluyolar ama mutlu bi aile ve düzünimizi kurduğumuzu görüp tutklamaktan vezgeçiyolar (tutuklamak istemelerinin nedeni micah belli öldürmemiz sanırım)

@w00zy edgar ross ve adamları... RDR1 de olacak olaylara gönderme.
hocam şimdi benim anlamadığım olay RDR1 RDR2'den önce çıkan bir oyun john orada ölüyorsa RDR2'de ne işi var yani senaryo biraz karmaşık gibi.

Oyun içi zamanlama olarak, RDR2 1899 ve 1907 de geçerken, RDR1 ise 1911 ile 1914 de geciyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı