Sürprizbozan RDR 2 görseldeki adamlar kim?

Bu konuda spoiler olduğundan sürprizbozan olarak işaretlenmiştir. Spoiler olmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Arkadaşlar selam bugün RDR2'yi yüzde yüz bitirdim. Herkes gibi çok duygulandım ve ilk kez bir oyunun bu kadar etkisinde kaldım. Fakat oyunun sonunda bu iki adam evimi gözetliyor bunlar kim? Bilen var mı çok kafama takıldı. Başbakanın adamları olduğunu düşünüyorum fakat emin olamadım eğer öyleyse neden evimi gözetliyorlar şimdiden teşekkürler.

Bu adamlar 1. oyunla alakalı. Eğer oynamadıysan ve oynamak istiyorsan araştırma, spoiler yiyebilirsin.

Hocam şimdi benim anlamadığım olay RDR1 RDR2'den önce çıkan bir oyun John orada ölüyorsa RDR2’de ne işi var yani senaryo biraz karmaşık gibi.
Rdr2'nin hikayesi rdr1'in hikayesinden 12 yıl önce geçiyor rdr2 1899 rdr1 1911 rdr2 de Jhon'u oynadığımız kısım 1907.

Rdr2'nin hikayesi rdr1'in hikayesinden 12 yıl önce geçiyor rdr2 1899 rdr1 1911 rdr2 de Jhon'u oynadığımız kısım 1907.
Hocam peki neden böyle birşey yapmışlar çok saçma değil mi madem böyle yapıyorlar Rdr1 neden sadece konsola çıkıyor şuan hikayeyi merak etmeme rağmen oynayamıyorum

Hocam peki neden böyle bir şey yapmışlar çok saçma değil mi madem böyle yapıyorlar RDR1 neden sadece konsola çıkıyor şu an hikayeyi merak etmeme rağmen oynayamıyorum.

Hocam bir şekilde bilgisayardan oynanabiliyor diye biliyorum Chrome'da aratınca çıkıyor ama kesinlikle yasal değil ve zararlı olabilir. Ve Türkçede değildir.

Arkadaşlar selam bugün RDR2'yi yüzde yüz bitirdim. Herkes gibi çok duygulandım ve ilk kez bir oyunun bu kadar etkisinde kaldım. Fakat oyunun sonunda bu iki adam evimi gözetliyor bunlar kim? Bilen var mı çok kafama takıldı. Başbakanın adamları olduğunu düşünüyorum fakat emin olamadım eğer öyleyse neden evimi gözetliyorlar şimdiden teşekkürler.

Kanka o RDR1 baş dusmanin.

Kanka o RDR1 bağlaniyor.
Ha bir de RDR1 Remastered yapacaklar o zaman PC gelir.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı