RDR 2 grafik kötü mü?

İşletim sistemi
Windows 10

yiğiitt

Hectopat
Daha fazla  
RAM
16
Ekran kartı
3060
İşlemci
11400F
Garip geldi yani uzaklar daha kötü duruyor gibi yoksa normal mi bu?

1701003126944.png

1701003169164.png

1701003179135.png

1701003190403.png

Orman gibi alanlarda çarpışırken düşmanı hiç fark edemiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Grafikler kötü değil ama 3060 ile bütün ayarları en yükseğe almak iyi bir fikir değil gibi. Hardware Unboxed'ın videosundaki ayarları kullanırsan hem yüksek kaliteli görüntüye hem de yüksek performansa sahip olursun.

Ultra-yüksek grafiklere göre çok kötü görünüyor oyun. İlk başta low grafiklerde açmışsın sandım.

Grafikleri gayet iyi. Oyun bulanık gözüküyorsa grafikler kötü gelebilir. Çözünürlük ölçeğini arttırmayı deneyin. 1.500X'e çekin biraz daha güzel gözükür. FPS çok düşerse de 1.250X e çekin.

Grafikleri gayet iyi. Oyun bulanık gözüküyorsa grafikler kötü gelebilir. Çözünürlük ölçeğini arttırmayı deneyin. 1.500X'e çekin biraz daha güzel gözükür. FPS çok düşerse de 1.250X e çekin.

FPS'im düşük bu ayarlarda bile bazen 40ı görüyor.

FPS'im düşük bu ayarlarda bile bazen 40ı görüyor.
Normal, herşeyi gereksiz yere ultra ya çekmişsin youtube dan ayar videolarına bak, görüntüden kaybetmeden fps ini arttırırsın.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu ayarları yaparsan en iyi görüntüye yakın halde performans düşmeden oynarsın.

Yeni konular

Geri
Yukarı