Sürprizbozan RDR 2 hakkında öğrendiğim spoilerdan sonra oynamalı mıyım?

Bu konuda spoiler olduğundan sürprizbozan olarak işaretlenmiştir. Spoiler olmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Ahmed.arif

Decipat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Rx6600 Ekran Kartı
Ryzen 5 5500 İşlemci
A320M-C R2.0 Anakart
16GB Corsair Ram
RDR2'yi oynamadan Arthur'un arkadaşı tarafından öldürüldüğü hakkında spoiler yedim buna rağmen oynasam hikayeden zevk alır mıyım?

RDR2'yi oynamadan Arthur'un arkadaşı tarafından öldürüldüğü hakkında spoiler yedim buna rağmen oynasam hikayeden zevk alır mıyım?

Bizzat kendim yaşadım ne yazık ki, gerçi ben bilerek bakmıştım ileride oynayabileceğimi düşünmüyordum. Ona rağmen oynadığım en iyi olma özelliğine sahip oyun hala. Kesinlikle oynanır.

Bende arthurun öldüğünü öğrenmiştim oynamadan önce. Bunu bilmek aldığım zevki bir tık düşürmüş olabilir ama ona rağmen çok zevk almıştım.

Hangi arkadaşı tarafından olduğunu bilmiyorsun sanırım. eğer öyleyse buda bi merak konusu olabilir senin için. Ayrıca Arthur un ölümü hiç tahmin edilemeyecek bir son değil oyunu oynarken daha ortalarda bile fark edeceksin sebebini. Ayrıca ne olursa olsun oynamalısın eşi benzeri olmayan bir oyun.

Geri
Yukarı