Sürprizbozan RDR 2 hakkında sorular

Bu konuda spoiler olduğundan sürprizbozan olarak işaretlenmiştir. Spoiler olmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

yorumcuu

Centipat
Daha fazla  
Merak ettiğim birkaç soru var.
bu arada dikkat! Spoiler tehlikesi!
Soru 1: Arthur neden Dutch'a hasta olduğunu söylemedi? Kampta sadece charles, sadie, bir de abigail hasta olduğunu biliyordu.
Soru 2: Hangi onurda bitirirsek bitirelim neden kapanış kısmında Arthur'un ismi sıkça geçmiyor? Özellikle John ismini duymak bile istemiyor gibi?
Soru 3: Arthur neden Micah'ın hain olduğunu anlayıp kampa gidince, ve birbirlerine silah çekince Micah'ı vurmadı? Zaten kendisinin öleceğini biliyordu?
Soru 4: İntikam neden hiç tatmin edici değildi?

Son düzenleyen: Moderatör:
1- Dutch olayın farkında, bunu sadece oyun diyalog olarak yer vermedi.

2- Rockstar'ın ilk oyunuyla alakalı, sonuçta Arthur ölünce o defter kapanıyor John'un hikayesine bağlanıyor oyun.

3- Senaryoyla alakalı, her türlü Micah'la yüzleşiyor karakter, kamptada belki vuracaktı ama baskın yediler.

4- American Venom görevi bence çok güzeldi ama Arthur çok dramatik öldüğü için çoğu kişinin içi soğumamıştır😃

Bunlar benim kendi görüşüm.

Ek olarak Arthur aslında hikayede kazanan kısım oluyor son sahnede söylediği gibi kaybeden Dutch ve kalanları oluyor, Arthurun mirası John ve ailesi oluyor. Arthur bı bölümde intikam aptal işidir diye bahsediyor ve haklıda çıkıyor , John aslında intikam almaya çalışmasa Ailesiyle mutlu yaşayıp iyi bir hayat sürecekti ama Micahı vurduğu için Pinkertonlar peşine düşüyor ve ilk oyundaki malum olaylar oluyor.

Son düzenleme:
1- dutch olayın farkında, bunu sadece oyun diyalog olarak yer vermedi.

2- Rockstar'ın ilk oyunuyla alakalı, sonuçta Arthur ölünce o defter kapanıyor John'un hikayesine bağlanıyor oyun.

3- senaryoyla alakalı, her türlü Micah'la yüzleşiyor karakter, kamptada belki vuracaktı ama baskın yediler.

4- American Venom görevi bence çok güzeldi ama Arthur çok dramatik öldüğü için çoğu kişinin içi soğumamıştır😃

Bunlar benim kendi görüşüm.

Ek olarak Arthur aslında hikayede kazanan kısım oluyor son sahnede söylediği gibi kaybeden dutch ve kalanları oluyor, Arthur'un mirası John ve ailesi oluyor. Arthur bir bölümde intikam aptal işidir diye bahsediyor ve haklıda çıkıyor, John aslında intikam almaya çalışmasa ailesiyle mutlu yaşayıp iyi bir hayat sürecekti ama Micah'ı vurduğu için pinkertonlar peşine düşüyor ve ilk oyundaki malum olaylar oluyor.

Düşünceleriniz güzel çok teşekkürler ediyorum.

Merak ettiğim birkaç soru var.
bu arada dikkat! Spoiler tehlikesi!
Soru 1: Arthur neden Dutch'a hasta olduğunu söylemedi? Kampta sadece charles, sadie, bir de abigail hasta olduğunu biliyordu.
Soru 2: Hangi onurda bitirirsek bitirelim neden kapanış kısmında Arthur'un ismi sıkça geçmiyor? Özellikle John ismini duymak bile istemiyor gibi?
Soru 3: Arthur neden Micah'ın hain olduğunu anlayıp kampa gidince, ve birbirlerine silah çekince Micah'ı vurmadı? Zaten kendisinin öleceğini biliyordu?
Soru 4: İntikam neden hiç tatmin edici değildi?

1- dutch bunun farkındaydı hatta bir kere iyi olacaksın falan diyordu
2-bunun sebebi 1.oyunu anlamlı hale getirebilmek için
3-orada Micah'ı vursaydı onlar sayıca fazla olduğu için hem kendisi hem de John ölürdü.

1- dutch bunun farkındaydı hatta bir kere iyi olacaksın falan diyordu.
2-bunun sebebi 1.oyunu anlamlı hale getirebilmek için.
3-orada Micah'ı vursaydı onlar sayıca fazla olduğu için hem kendisi hem de John ölürdü.

John ilk başta orada değildi. Sonradan geldi. Arthur'un kaybedeceği bir şey yoktu ki zaten? Çekip vursaydı ne kaybedecekti? En azından içimiz soğurdu 😅

Galiba haklılığını ispatlamak istiyordu Micah'ı öldürüp ölseydi dutch hainin o olduğunu düşünecekti.

Bence ikisini de vurmalıydı. Oyunu 5 kez bitirmek üzereyim ve her oynayışımda, o sahnede elim ayağım titriyor. R2'ye abanıyorum o sahnede. Bu kadar üzücü bir son görmedim oyunlarda.

Dutch hırsına yenik düşmesi oyunun bir yerinden sonra adam yerine koyulmamak ve silaha uzanırken dutch gelmesi ayakla basması 🤬 çok sövmüştüm. Micah'ı böyle kampın gözü önünde suçunu ispatlayıp gebertmek lazımdı. Hatta neydi o kızıl derili hayatımızı kurtardı dutch bizi sattı. Orada da çok sövmüştüm.

Yeni konular

Geri
Yukarı