RDR 2 hangi platformdan alınmalı?

gokhan1799a

Picopat
Daha fazla  
Merhaba, RDR 2 Steam'de 1925TL Rockstar Games'de ise 1150TL. Arada çok fazla fiyat farkı var, Rockstar Games'in sitesinden alsam bir farkı var mı?

Bu arada Ultimate sürümü de 1700TL, yine Steam'den ucuza geliyor.

Epic Games'te FC24 ve RDR2 var, ufak tefek bi farkla Steam'den alsaydım keşke diyorum launcher gerçekten çok gıcık ama Rockstar'ın kendisinden alabilirsin bence zaten hangi platformdan alırsan al oyun açılırken kendi launcherları açılıyor önce; hızlı başlangıç için bence direk kendisinden alman iyi bir durum hatta.

EDIT:

Bu arada 200-300 liraya aldığımız oyunlar 1700 lira olmuş vay be. 😯

Bu bir öneri değildir fakat gamesatış gibi sitelerden RDR2 üyeliği alıp bilgileri kendime çekmiştim. İki faktör falan açtım 1 yıldır kullanıyorum. 50 liraya almıştım. Sanırım 50 liraya kalıcı RDR2 sahibi olan tek ben varım. :)

Fakat bu sizin başınıza gelmeyebilir. Yani bu hesapların zaten halihazırda sahibi olduğu için hesabının arkasına düşebilir. Ama 2000 liraya yakın ücreti var bence 50 liraya riske girilip denenebilir.

Onun dışında Steam'den alsan bile Rockstar Games ile giriş yaptığın için kesinlikle kendi sitesinden al.

Bir oyunda mod ve beta özelliği aktif bir şekilde kullanılmıyorsa platform pek önemli değil. Hikayeli oyununu girip oynarsın.

Epic ve Steam'e bahar indirimleri gelecek 1 güne o zaman fiyatları karşılaştır bence. Bende RDR 2 Epic'te var herhangi bir sorunla karşılaşmadım.

Merhaba, RDR 2 Steam'de 1925TL Rockstar Games'de ise 1150TL. Arada çok fazla fiyat farkı var, Rockstar Games'in sitesinden alsam bir farkı var mı?

Epic'den alırsan ucuza gelir fakat Epic arada bir çökebiliyor sık olmuyor.

Epic'ten alırsan tüm bilgilerini Çin'e hediye edersin. Ayrıca Epic Games Launcher birkaç gün önce hacklendi. Eğer oyunu Epicten alacaksan sanal kart il al.

Geri
Yukarı