RDR 2 hata vermeden kapanıyor

Shazz

Decapat
Daha fazla  
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Nedeni nedir acaba?
Oyun taşınabilir HDD'ye kayıtlı sadece bir kere çık gir yaptı ve şu an hdd'yi PC görüyor. Herhangi bir sorunu da yok.

Son düzenleme:
Taşınabilir HDD ile oyun oynamanızı tavsiye etmem hocam, Hele ki RDR2 gibi yüksek kaplama içeren bir oyunu. Zamanında FH4’ü taşınabilir diskimle açmayı denediğimde yollar ve ağaçlar bayağı bir geç kaplanıyor ve droplara neden oluyordu. Kasanızda yer varsa en azından SATA ve güç bağlantısını yapın ya da başka bir diskte yer varsa aktarın derim. HDD gücü SATA ile bağlıyken bile RDR2 için yetersiz kalabiliyorken, dış bağlantı ile yaşadığınız sorunu açık açık gösterebilir.

Artı -1 Eksi
Hocam bende yeni konu açtım 1 saat önce bende oyna tuşuna basınca oyun hatasız kapanıyor acaba güncellemeden dolayı mı?

Yalnız olmadığıma sevindim ama güncellemeden dolayıysa yarın denerim artık başımı ağrıttı.

Taşınabilir HDD ile oyun oynamanızı tavsiye etmem hocam, Hele ki RDR2 gibi yüksek kaplama içeren bir oyunu. Zamanında FH4'ü taşınabilir diskimle açmayı denediğimde yollar ve ağaçlar bayağı bir geç kaplanıyor ve droplara neden oluyordu. Kasanızda yer varsa en azından SATA ve güç bağlantısını yapın ya da başka bir diskte yer varsa aktarın derim. HDD gücü SATA ile bağlıyken bile RDR2 için yetersiz kalabiliyorken, dış bağlantı ile yaşadığınız sorunu açık açık gösterebilir.

Hocam M.2 var ama dolu sorun o değil sabah oynuyordum çıktım akşam böyle oldu işte. Ama yine de yarın yer açıp M.2'ye atayım olmazsa.
EDİT: Oyunu SSD'ye attım ama yine aynı sorunu yaşıyorum. Yok mu bunun çözümü.

Dosya doğrulaması yapın. Olmazsa rapor alın:

Abi budur sonuç.

Olmuyor hiç hata vermeden direk kapanıyor.

Geri
Yukarı