RDR 2 iade edilmiyor

bluesalternative

Centipat
Daha fazla  
Merhaba dostlar, RDR 2 satın almıştım daha birinci bölüm bitmeden spoiler yedim iade etmek istiyor. Sabah oynanış süresi 62 dakika gösteriyordu 15-20 dakika iade etmeden bakıp çıkayım demiştim çıktığımda 2.7 saat dedi 20 dakika değil hadi 40 dakika oynamış olayım, yine de 2.7 saat olması oyunu toplasan maksimum 1 1.5 saat oynamışımdır nasıl kanıtlayabilirim? Zaten sadece baştaki bölümü yaptım hiç oynamayacağım için 98 TL olan oyun boşu boşuna beklemesin diyorum yardımcı olursanız çok mutlu olurum.

Merhaba dostlar, RDR 2 satın almıştım daha birinci bölüm bitmeden spoiler yedim iade etmek istiyor. Sabah oynanış süresi 62 dakika gösteriyordu 15-20 dakika iade etmeden bakıp çıkayım demiştim çıktığımda 2.7 saat dedi 20 dakika değil hadi 40 dakika oynamış olayım, yine de 2.7 saat olması oyunu toplasan maksimum 1 1.5 saat oynamışımdır nasıl kanıtlayabilirim? Zaten sadece baştaki bölümü yaptım hiç oynamayacağım için 98 TL olan oyun boşu boşuna beklemesin diyorum yardımcı olursanız çok mutlu olurum.
2 saati aştığınız için iade edemezsiniz. Spoiler yediniz diye oynamayı bırakmanızı önermem. Oyunu 3 kere bitirdim ve her defasında zevk aldım. Oyun şuan 1.150 TL'ye zamlandı haberiniz varsa birde.

Steam'de dakika olarak hatalı tuttuğunu hiç görmedim. Eğer orada 120 dakikayı geçmiş görünüyorsa elinizden bir şey gelmez.

Hocam 98TL'ye aldıysanız bence iade etmeyin 1150TL oldu oyun.

Daha önce aile paylaşımıyla oynadıysan süre ondan kalmış olabilir veya Rockstar oyunlarında oyunu kapasan da Rockstar Game Launcher açık kalabiliyor bazen bu da Steam'de durduruluyor şeklinde kalmasına sebep oluyor bu yüzden süren artmış olabilir. Maalesef iade edemezsin.

Bence iade etmeye çalışmayın, ben boğazıma kadar spoiler yedim yine zevk aldım. Oyun zaten 1000 TL'yi aştı.

Sistem oynanış saatini kaydediyor. Nedenini yaz, belki kabul edebilir sistem.

Dost ben cidden oynamadım ilk bölümü yaptım çıktım. Bugün tekrar girdim. 20-25 dakika oynasam 1 saati zor aşması lazım 3 Saat'e yakın olması imkansız.

2 saati aştığınız için iade edemezsiniz. Spoiler yediniz diye oynamayı bırakmanızı önermem. Oyunu 3 kere bitirdim ve her defasında zevk aldım. Oyun şu an 1.150 TL'ye zamlandı haberiniz varsa bir de.

Aşmadığımı biliyorum.Keşke,oyun içinde bakabileceğim bir yer olsa eminim bundan.

Yeni konular

Geri
Yukarı