RDR 2 için en iyi FPS ayarı

İşletim sistemi
Windows 10
Bu konuda gördüğüm en detaylı içerik iki bölüm halinde aşağıdadır. Tek tek açıklamışlar performansa etkisini, görsel detaya etkisini vb. Sonuç olarak görsel kaliteden minimum feragat ederek maksimum fps almaya gayret göstermişler:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Sonradan gördüm MX130'lu laptopta oynuyorsunuz sanırım. En düşüğe çekin, 720p (%50 res. scale) ancak 30 fps verir. Ama gözler bozulabilir dikkat 🤓

Bu konuda gördüğüm en detaylı içerik iki bölüm halinde aşağıdadır. Tek tek açıklamışlar performansa etkisini, görsel detaya etkisini vb. Sonuç olarak görsel kaliteden minimum feragat ederek maksimum fps almaya gayret göstermişler:
Sonradan gördüm MX130'lu laptopta oynuyorsunuz sanırım. En düşüğe çekin, 720p (%50 res. scale) ancak 30 fps verir. Ama gözler bozulabilir dikkat 🤓
Birde birşey sorucagım oyun içerisinde fps nasıl görürüm cpu sıcaklıgınıda?

Birde birşey sorucagım oyun içerisinde fps nasıl görürüm cpu sıcaklıgınıda?
Birçok program var ama en çok kullanılanı afterburner+rivatuner. Forumda ve Youtube'da kullanımını anlatan içerikler mevcut. Ya da sadece fps göreceğim diyorsanız fraps diye bi basit program vardı, işinizi görür.

Geri
Yukarı