RDR 2 için sorunsuz Türkçe yama önerisi

Xeytan

Hectopat
Yer
Cheyenne
Merhaba,
RDR 2'ye başlayacağım.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu yamayı buldum, direkt oyun klasörünün içerisine atıp oynayabiliyorsun ama VirusTotal'de Max secure trojan uyarısı var, güvenilir mi bilmiyorum, bilen varsa yardımcı olabilir mi?
Yama önerisi yapar mısınız?

Eğer kutucukları okuyabiliyorsanız oyunu her açmadan önce yamayı da açmanıza gerek yok ben öyle yapıyorum.

Eğer kutucukları okuyabiliyorsanız oyunu her açmadan önce yamayı da açmanıza gerek yok ben öyle yapıyorum.

Bu yamayı gördüm de font hataları vs. var diye kurmamıştım.
Benim attığım da öyle bir problem yokmuş ama kurup kurmamak konusunda kararsız kaldım VirusTotal sonucundan dolayı, F/P olabilir mi?
Kutucuklar okunabilirdir diye düşünüyorum.

Benim attığım da öyle bir problem yokmuş ama kurup kurmamak konusunda kararsız kaldım VirusTotal sonucundan dolayı, F/P olabilir mi?

Hocam font hataları giderildi.

Attığınız yama hakkında bir bilgim yok fakat VirusTotal'de sadece 1 antivirüs buldu ise sorun yokdur false possitivedir.

Bu yamayı kuruyorsunuz daha sonra RDR2'nin kurulu olduğu klasöre girip "RDR2 TR YAMA 1.7 exe" diye bir simge var onu görev çubuğuna sabitleyin önce TR yamayı açın daha sonra "TR YAMA FONT FİX"e tıklayın oyunu başlatın çok uzun sürmüyor bunları yapmak 5 sn falan. Bu yama ile 60 saat oynadım bir kez olsun sorun yaşamadım.

Hocam font hataları giderildi.

Attığınız yama hakkında bir bilgim yok fakat VirusTotal'de sadece 1 antivirüs buldu ise sorun yokdur false possitivedir.

Sizin attığınız yamayı kurarken Exe'yi çalıştırmadan girersem mi font sorunu oluyor?
Font sorunu da sanırım sadece "ı" harfi için değil mi?

Aynı çevirinin V17 versiyonunu kurun çok rahat ve font sıkıntısı yok.

Benim attığım videodaki gibi hocam kurulumu vs. bunun, basitmiş.
VirusTotal sonucu F/P sanırsam bunda da bu şekilde çünkü.

Yeni konular

Geri
Yukarı