RDR 2 sorunsuz Türkçe yama

Peki sizin kutucuk sorununuz çözüldü mü çözüldü ise nasıl çözüldüğünü paylaşır mısınız?
Download Script Hook RDR2 1.0.1436.31 for Windows | Uptodown.com bunu indir. Sonra indirdiğin dosyanın içinde ki her şeyi. RDR 2 dosyalarının içine at. Sorun düzelir. Eğer ileri de yeniden aynı hatayı verirse,yeniden aynı şekilde at. Kutucuk sorunun sebebi script-hook dosyasından kaynaklı.

Download Script Hook RDR2 1.0.1436.31 for Windows | Uptodown.com bunu indir. Sonra indirdiğin dosyanın içinde ki her şeyi. RDR 2 dosyalarının içine at. Sorun düzelir. Eğer ileri de yeniden aynı hatayı verirse,yeniden aynı şekilde at. Kutucuk sorunun sebebi script-hook dosyasından kaynaklı.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu benim videom. Açıklamaları okuyarak rahatlıkla yapabilirsin.

Download Script Hook RDR2 1.0.1436.31 for Windows | Uptodown.com bunu indir. Sonra indirdiğin dosyanın içinde ki her şeyi. RDR 2 dosyalarının içine at. Sorun düzelir. Eğer ileride yeniden aynı hatayı verirse, yeniden aynı şekilde at. Kutucuk sorunun sebebi script-hook dosyasından kaynaklı.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
bu benim videom. Açıklamaları okuyarak rahatlıkla yapabilirsin.

Teşekkür ediyorum eline sağlık.

Ayrıca bu da açmanızı gerektirmeyen yama. Yine aynı yama sorun olmaz. İlk attığımda her seferinde yamayı açmanız lazım. Bu attığımda bir kez kuruyorsunuz ve bitiyor. Zippyshare.com - [now defunct] Free File Hosting

Hocam selam alttaki zippyshare linki patlamış makine çevirinin yamasınada sinir oldum yarsa yeni link gönderirsen sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
eee neden peki açılış logosunda kalıyor onu anlamadık ???

eee neden peki açılış logosunda kalıyor onu anlamadık ???

Hocam şu ana kadarki tüm yamalar var. En son versiyon olan exe'sizi kurun.
Bu arkadaşın attığı yamalardan son sürümü (v17) attım ve çalıştı ancak kutu sorunu vardı. Bunun üzerine de konu sahibinin linkini vermiş olduğu yama.rar ı atınca kutu sorunu da çözüldü, oyuna girmeden önce açılması gereken herhangi bir şey de yok. Oyunu Epic üzerinden oynuyorum.

Ayrıca bu da açmanızı gerektirmeyen yama. Yine aynı yama sorun olmaz. İlk attığımda her seferinde yamayı açmanız lazım. Bu attığımda bir kez kuruyorsunuz ve bitiyor. Zippyshare.com - [now defunct] Free File Hosting

Yeni indirme linki var mı acaba? Zipp gitti.

Bu benim videom. Açıklamaları okuyarak rahatlıkla yapabilirsin.
@Wolverin Buradan yapabilirsin. Video olarak paylaşmıştım.

Yeni konular

Geri
Yukarı