RDR 2 kamp nasıl geliştirilir?

ShitShotTR

Hectopat
Merhaba arkadaşlar. Oyunda şu an chapter 2 'deyim. Oyundaki kampa nasıl upgrade yapacağım? Ayrıca kampta mermi, sağlık ve yemek işareti kırmızı. Yemek işini geyik avlayarak çözmeyi düşünüyorum. Diğer kısımları nasıl geliştirebilirim? Yardımcı olursanız sevinirim.

Selam ben çadıra 600 dolarlık yardım yaptım ancak hala kitap çıkmıyor. Sebebini biliyorsanız söyleyebilir misiniz?
RDR2'de Defter'in kilidini açmak için kampınızdaki Katkı/Bağış kutusuna (Horsehoe Overlook, The Hearthlands, NH) gitmeniz ve Borçları Vermeniz yeterlidir. Ardından, Dutch'ın çadırındaki katkı kutusunun sağında defteri bulabilirsin.

Bu defteri Bay Leopold Strauss'tan alacaksın. Bay Strauss'u haritada kolayca bulabilir, sabah ve öğleden sonra genellikle kayanın üzerinde oturduğu sarı LS simgesini arayabilirsin. RDR2 Defterine erişmeden önce, onun için Borç Verme ve Diğer Günahlar görevini tamamlamalısın.

Strauss size 3 tane Borç - Tahsilat görevi verecektir, bunlardan sadece 1 tanesini yapman, defteri açmak için yeterli olacaktır.

Geri
Yukarı