Aim nasıl geliştirilir?

Oyun oynayıp alıştırma yaparak başka çare yok. Aim Lab tarzı uygulamalar veya poligon da atölyelerde çalışmalar yapabilirsin CS:GO'da 200 saat de anca aimim güzelleşmeye başlamıştı benim.

Bunun için "Aim Lab" tarzı uygulamalar bulunmakta. Onun dışında CS:GO diyor isen çeşitli aim geliştirmek için haritalar var. Özellikle eğitimden sonra birazda ölüm maçı girersen daha iyi olur. Valorant giriyorsan Valorant'ın kendi eğitim yerindeki poligonunu fast moda alıp çalışma yap.

Oyunu oynayarak?
Hocam doğru diyorsunuz alıştırma yapmam lazım. Ama öncelikle size sormak istedim.
CS:GO, Valorant gibi oyunlarda aimim neredeyse rezalet
Oyun oynayıp alıştırma yaparak başka çare yok. Aim Lab tarzı uygulamalar veya poligon da atölyelerde çalışmalar yapabilirsin CS:GO'da 200 saat de anca aimim güzelleşmeye başlamıştı benim.
Öf. Mecbur oynaya oynaya öğrenmeye çalışacağım.
Bunun için "Aim Lab" tarzı uygulamalar bulunmakta. Onun dışında CS:GO diyor isen çeşitli aim geliştirmek için haritalar var. Özellikle eğitimden sonra birazda ölüm maçı girersen daha iyi olur. Valorant giriyorsan Valorant'ın kendi eğitim yerindeki poligonunu fast moda alıp çalışma yap.
Tamamdır. Çok teşekkür ederim.
Oyuna göre değişir bazı oyunların aim haritaları veya sunucuları bulunmakta bir zamandan sonra faydası olacaktır.
Tamamdır bir bakacağım. Teşekkür ederim.
Hangi oyun ve mouse markası ne?
CS:GO oynuyorum. Mouse da şu (1,5-2 yıl oluyor)

Geri
Yukarı