Sürprizbozan RDR 2 Kapanış bölümü

Bu konuda spoiler olduğundan sürprizbozan olarak işaretlenmiştir. Spoiler olmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Adieu

Decapat
Spoiler olan kısmı açtığınız andan itibaren oyun deneyiminizi mahvedecek spoilerlar ile karşılaşacaksınız. Oyunu oynamadıysanız okumayınız.

RDR 2'nin kapanış kısmı gece gece aklıma geldi ve sinirlerimi hoplattı. O yüzden içimi dökmek istiyorum. Bu oyun Arthur'un ölümüne kadar nasıl bir başyapıtsa John Marston ile oynadığımız bölüm ise tam bir rezalet. Kapanış bölümü tam bir amele Simulator'ü. O kadar amelelik yapmanın yanı sıra final o kadar fos ki insanın sinirlerini hoplatıyor. Sonda Micah'ın kafasını süzgeçe çeviriyorsun ancak beyefendi birkaç adım atıyor, sağa sola bakıyor ve el kol yapıp yere düşüp ölüyor. :D Ulan kafanı süzgeçe çevirmişim senin. Rockstar, hiç mi oynamadınız şu bölümü kardeşim? Hadi bu rezaleti geçtim bu Dutch'ın hiçbir şey demeden gitmesine ne demeli? Adam senin kardeşim dediğin insanın ölümüne sebep olmuş ve yanından hiçbir şey demeden gidiyor. Oyun boyunca seni ölüme terk etmesi de cabası. Bu oyun Arthur'un ölümüne kadar olan kısmı 10/8,5 ise John Marston ile olan kısmı da 10/4,5 falandır.

Son düzenleyen: Moderatör:
Spoiler olan kısmı açtığınız andan itibaren oyun deneyiminizi mahvedecek spoilerlar ile karşılaşacaksınız. Oyunu oynamadıysanız okumayınız.

RDR 2'nin kapanış kısmı gece gece aklıma geldi ve sinirlerimi hoplattı. O yüzden içimi dökmek istiyorum. Bu oyun Arthur'un ölümüne kadar nasıl bir başyapıtsa John Marston ile oynadığımız bölüm ise tam bir rezalet. Kapanış bölümü tam bir amele Simulator'ü. O kadar amelelik yapmanın yanı sıra final o kadar fos ki insanın sinirlerini hoplatıyor. Sonda Micah'ın kafasını süzgeçe çeviriyorsun ancak beyefendi birkaç adım atıyor, sağa sola bakıyor ve el kol yapıp yere düşüp ölüyor. :D Ulan kafanı süzgeçe çevirmişim senin. Rockstar, hiç mi oynamadınız şu bölümü kardeşim? Hadi bu rezaleti geçtim bu Dutch'ın hiçbir şey demeden gitmesine ne demeli? Adam senin kardeşim dediğin insanın ölümüne sebep olmuş ve yanından hiçbir şey demeden gidiyor. Oyun boyunca seni ölüme terk etmesi de cabası. Bu oyun Arthur'un ölümüne kadar olan kısmı 10/8,5 ise John Marston ile olan kısmı da 10/4,5 falandır.

RDR1 oynadın mı? Oynamadın o yüzden neden dutch hayatta kaldığını anlayamamışsın. John kendi ailesine odaklandı ve arthurda böyle isterdi o yüzden kötü işlerden uzaklaşıp kendini ailesine adamaya çalıştı ama onda da bela onu buldu. Sonunda da intikamını aldı.

Kapanış kısmı Rdr 1 ile bağlantı kurmak adına vardı. Jhonun evinin nasıl yapıldığı, nasıl sakin bir hayata başladıkları, abigail ile nasıl evlendikleri ve dahasını oyun mükemmel bir şekilde anlatarak köprüyü kuruyor. Başta bende senin gibi düşünmüştüm fakat 2. Oyunun arkasından 1. Oyunu oynayınca fark ettim ki bağlantı mükemmel olmuş sanki 1. Oyun devam oyunuymuş gibi oynayabildim. Büyük ihtimalle 1. Oyunu oynamamışsın onu da oynamanı tavsiye ediyorum kafanda kalan soru işaretlerini temizleyecektir.

Kapanış kısmı Rdr 1 ile bağlantı kurmak adına vardı. Jhonun evinin nasıl yapıldığı, nasıl sakin bir hayata başladıkları, abigail ile nasıl evlendikleri ve dahasını oyun mükemmel bir şekilde anlatarak köprüyü kuruyor. Başta bende senin gibi düşünmüştüm fakat 2. Oyunun arkasından 1. Oyunu oynayınca fark ettim ki bağlantı mükemmel olmuş sanki 1. Oyun devam oyunuymuş gibi oynayabildim. Büyük ihtimalle 1. Oyunu oynamamışsın onu da oynamanı tavsiye ediyorum kafanda kalan soru işaretlerini temizleyecektir.
Oyunu oynamak mümkün değil ki oynayalım. Bu durum Rockstar'a yazar. Sadece 2. oyunu oynadım ve oynadığım kadarıyla John'un gözümdeki imajı silik, ne istediğinden emin olmayan ezik bir karakter.

RDR 2'nin kapanış kısmı gece gece aklıma geldi ve sinirlerimi hoplattı. O yüzden içimi dökmek istiyorum. Bu oyun Arthur'un ölümüne kadar nasıl bir başyapıtsa John marston ile oynadığımız bölüm ise tam bir rezalet. Kapanış bölümü tam bir amele Simulator'ü. O kadar amelelik yapmanın yanı sıra final o kadar fos ki insanın sinirlerini hoplatıyor. Sonda Micah'ın kafasını süzgeçe çeviriyorsun ancak beyefendi birkaç adım atıyor, sağa sola bakıyor ve el kol yapıp yere düşüp ölüyor. :D ulan kafanı süzgeçe çevirmişim senin. Rockstar, hiç mi oynamadınız şu bölümü kardeşim? Hadi bu rezaleti geçtim bu Dutch'ın hiçbir şey demeden gitmesine ne demeli? Adam senin kardeşim dediğin insanın ölümüne sebep olmuş ve yanından hiçbir şey demeden gidiyor. Oyun boyunca seni ölüme terk etmesi de cabası. Bu oyun Arthur'un ölümüne kadar olan kısmı 10/8,5 ise John marston ile olan kısmı da 10/4,5 falandır.

Bende ilk bitirdiğimde senin gibi düşünmüştüm daha sonra RDR1'in özetini izlediğimde fikrim bayağı bir değişmişti bence çok güzel bağlamışlar RDR1'in bütün yakın geçmişini anlatmışlar neredeyse.

Bende ilk bitirdiğimde senin gibi düşünmüştüm daha sonra RDR1'in özetini izlediğimde fikrim bayağı bir değişmişti bence çok güzel bağlamışlar RDR1'in bütün yakın geçmişini anlatmışlar neredeyse.
Bilmiyorum, bence Dutch'ın oradan hiçbir şey demeden yürüyüp gitmesi saçmalığın daniskası. En azından silahlı bir çatışma olsaydı John yaralansaydı Dutch'da kaçsaydı falan filan... 2 saniyede yazdım hikayeyi. Bence daha mantıklı olurdu.

Yeni konular

Geri
Yukarı