RDR 2 medium grafiklerde oynanır mı?

Low'da 30 FPS oynadım Gamepad ile. Hala oynadığım en iyi oyunlarda başı çeker.

Düşük grafiklerde daha iyi görüntü almak için keskinliği arttırın ekran kartınızın denetim masasından.
Hocam bugün 1080P medium ayarlara aldım ve gerçekten o ultra texcurelerden daha iyiydi. Çünkü öbür türlü FPS düşünce keyfide kalmıyordu. Mesela ilk bölümde kampı basarken 20 kişi çatışınca 20 FPS falan oluyordu. Şimdiki ayarlarla oralara gelemedim. Ama gerçekten değdi galiba. Zaten başka çarem yoktu. İnsanlar da beğenince oyunu oynayayım dedim.

Grafik falan boş akar gider oyun. İlk üç beş saati geç sen hele off...
Şöyle oyunlar yapıp TR desteklemiyor ya insanın sövesi geliyor. Sony'nin çıkardığı galiba bütün PS4 oyunlarında var destek. Ama 1 tane Rockstar oyununda yok. Amaçları ne anlamıyorum. Türkçe'yi konuşan insan sayısı az değil, oyunlar satılıyor. E sonucunda ufak bir update ile getirebilirlerdi yamayı. W3'de sonradan gelmişti mesela.

Maalesef haklısın. Rockstar oyunlarının her birini çok severim ancak bize destekleri az. Burada Rockstar'ın çok büyük bir firma olup da Türkiye'deki bir avuç insanı görmezden gelmesi gibi bir durum var bence. RDR2 40 milyonu geçti sanırım satış sayısı. Ancak ne kadarı Türkiye'dendir ki? Sayı olarak diğer oyunlara nazaran çok olsa da Rockstar'ın satış başarısının küçük bir bölümünü oluşturursa yapmazlar doğal olarak. Yama falan idare ediyoruz mecburen. Güncel yamalar iyi bu arada, öneririm.

Hocam bugün 1080p medium ayarlara aldım ve gerçekten o Ultra texcurelerden daha iyiydi. Çünkü öbür türlü FPS düşünce keyfide kalmıyordu. Mesela ilk bölümde kampı basarken 20 kişi çatışınca 20 FPS falan oluyordu. Şimdiki ayarlarla oralara gelemedim. Ama gerçekten değdi galiba. Zaten başka çarem yoktu. İnsanlar da beğenince oyunu oynayayım dedim.

Hocam yaptığın Denetim Masası ayarlarını söyler misin?

Maalesef haklısın. Rockstar oyunlarının her birini çok severim ancak bize destekleri az. Burada Rockstar'ın çok büyük bir firma olup da Türkiye'deki bir avuç insanı görmezden gelmesi gibi bir durum var bence. RDR2 40 milyonu geçti sanırım satış sayısı. Ancak ne kadarı Türkiye'dendir ki? Sayı olarak diğer oyunlara nazaran çok olsa da Rockstar'ın satış başarısının küçük bir bölümünü oluşturursa yapmazlar doğal olarak. Yama falan idare ediyoruz mecburen. Güncel yamalar iyi bu arada, öneririm.
PC için yama yapabiliyoruz da PS4 için olmuyor. Bakalım GTA'nın remastered oyunlarında gelecek mi destek. Umarım gelir ama bir o kadar da umudum yok. Olanı bir Türkçe çevirmen ya kaç dolarını alabilir ki? Ben orasına kızıyorum.
Hocam yaptığın Denetim Masası ayarlarını söyler misin?
1634569606454.png

1634569626783.png

Maalesef 2 GB VRAM olmasından dolayı "texcure quality" ayarını mediumun üstüne çıkaramıyorum. Böyle olunca etraf pikselleşiyor tabii. At üzerindeki desenler GTA 4 texcureleri gibi oluyor. Yerler falan gerçekten pastelle yapılmış gibi tarzına dönüyor.

Ne diyorsunuz TR yama ile medium-Low ayarlarda oynanır mı? Biliyorum başyapıt değerinde ama en yakın arkadaşım Ultra'da oynayıp, ben daha oyunu zar zor açınca koymuyor değil.

Millet 720p Low ayarlarda hayran kalıyor sen 1080p mediumda oynanır mı diyorsun 🤠.

Yeni konular

Geri
Yukarı