RDR 2 neden hiç sevilmiyor?

Kardeşim merhaba,
Herkesin sevdiği, aradığı şeyler aynı olmak zorunda değil. Sen sevmişsin, seven insanlar da var. “nasıl dünyanın en iyisi olmadı” kısmına takılma, zevk almaya bak.

Son düzenleyen: Moderatör:
Oyunu seviyoruz ama kitlesini sevmiyoruz. Başlıca sebeplerini sayayım. Oyundaki detaylar çok abartılıyor, gereksiz bir yükselme var oyuna karşı. Oyunu oynayan herkes şok geçirmiş gibi davranıyor. Bende oynadım ve bitirdim hiç dedikleri kadar yükselmedim.

RDR 2 sevmeyen insan bence sadece Valorant ve LoL oynuyordur.
LoL bence cok cok iyi bir oyun. Birileri, RDR 2 yerine LoL oynuyorsa, cok hakli.
Oyunu seviyoruz ama kitlesini sevmiyoruz. Başlıca sebeplerini sayayım. Oyundaki detaylar çok abartılıyor, gereksiz bir yükselme var oyuna karşı. Oyunu oynayan herkes şok geçirmiş gibi davranıyor. Bende oynadım ve bitirdim hiç dedikleri kadar yükselmedim.
Bana GTA V'in eski zamanlari gibi geliyor. Ben GTA sevmiyorum. Onun daha agir versiyonuna da elbet katlanamam.

Etrafımda hiç rastlamadım sevmeyenine. Genellikle western, kovboy temasına uzak olan insanlar mesafeliler. Her eylemin animasyonu en ince detayına kadar ilmek ilmek işlenmiş. Eylemi gerçekleştirene kadarki tüm hareketleri bir kere başladığınız zaman sonuna kadar bunu oyun size gösteriyor, kısa kesmiyor. Bu da oyunu nispeten hantallaştıran bir durum. Beni rahatsız etmedi ama bundan ötürü de çok bayık diyerek oynamamayı seçen çok insan var. Geneli de kötülediği için değil, bana göre değil diyerek oynamıyor zaten.

Çok seviliyorken çok sevilmiyor aslında, çünkü aşırı gerçekçiliği içine çekse de bazı kişiler bundan sıkılıyor. Bende buna benzer bir durum vardı. Oyun büyüleyici, tam bir şaheser ama oynarken sıkılıyordum. İade etmiştim.

Yeni konular

Geri
Yukarı