RDR 2 neden hiç sevilmiyor?

LoL bence cok cok iyi bir oyun. Birileri, RDR 2 yerine LoL oynuyorsa, cok hakli.

6 yıldır oynuyorum LoL'u. Çok çok iyi bir oyun demek doğru olacağını sanmıyorum. Hem LoL kötü oyundur iyi oyundur yazmamışım. Algıya göre cevap vermeyelim.

Dostum bundan sanane? LoL de oynamıyorum Valorant da oynamıyorum fakat bu nasıl bir cevap. İsteyen istediği oyunu oynar. Oyunu bitirdim ve hiç senin gibi abartılı tepkiler vermedim.

Yaptığım yorum neden sana batmış açıklar mısın? Abartılı tepki gösterdiğimi söylemişsin. Mesajımın içerisinde abartılı bir hareket ve tepki göremiyorum. Nedir abartılı olan gösterir misin? Ayrıca senin dostum değilim bana dostum diye hitap etme.

Vahşi batı konseptini sevmeyen kişiler beğenmeyebilir ama genel olarak RDR-2 seviliyor ve beğeniliyor diye düşünüyorum. En azından takdir edilen bir yapım.

6 yıldır oynuyorum LoL'u. Çok çok iyi bir oyun demek doğru olacağını sanmıyorum. Hem LoL kötü oyundur iyi oyundur yazmamışım. Algıya göre cevap vermeyelim.

Yaptığım yorum neden sana batmış açıklar mısın? Abartılı tepki gösterdiğimi söylemişsin. Mesajımın içerisinde abartılı bir hareket ve tepki göremiyorum. Nedir abartılı olan gösterir misin? Ayrıca senin dostum değilim bana dostum diye hitap etme.

Ben sana kibar olmak için dostum diye hitap etmiştim. Ayrıca abartılı tepki falan da göstermedim mesaj net.

Yorumun battığı falan yok. Kibar olmak için dostum demiştim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ayrıca abartılı tepki falan da göstermedim

Abartılı tepki gösterdiğimi belirtmişsin, abartılı bir tepki nereden gördün bunu soruyorum? Cevabına bak. Türkçe ilk okuldan terk belli.

Yorumun battığı falan yok. Kibar olmak için dostum demiştim. Ama istersen sana oğlum veya çocuğum diye hitap edebilirim. Sen de baba dersin.

Yorumum batmadıysa neden ukala bir üslup ile "sanane ve dostum" kelimelerini kullanıyorsun. Mağarada yaşıyorsan haklısın medeniyette kibarlık böyle oluyor pardon! Ha bu arada Babaları biz parmağımızda oynatıyoruz ayıptır söylemesi. Zoruna gitmesin sende baba olursun korkma.

Oyun çok seviliyor sevilmesine, fakat süreklilik kavramı GTA'daki gibi değil çünkü çoğu kişi oyun hoşuna gitse de Oyna-Bitir olduğundan dolayı bitirince sadece arada canı sıkıldıkça balıkçılık, avcılık vs vs. gibi şeyler yapmak için giriyor. Onun dışında Online olarak da bir sürekliliği olmadığı için fazla göz önünde bulunmuyor başyapıt oyunumuz. Bir de tarzından dolayı lüks arabalar, lüks evlere sahip olduğun bir oyunu oynamak daha cazip geliyor insanlara.

Kendiniz sevmiyorsunuz diye "Neden kimse X oyununu sevmiyor?" diye algı yaratmaya çalışmayın. Oyunu oynayacak bilgisayarım olmasa da YouTuber'lardan izleyerek mükemmel ötesi olduğunu söyleyebilirim. Oyundaki detaylar zaten başlı başına başka bir oyun olur. Ayrıca insanları oynadıkları oyunlara göre yargılamazsanız sevinirim.

Son düzenleme:
Oyun gerçekten şaheser ama bir arkadaşımız doğru noktaya değinmiş oyun gerçekten ağır ilerliyor temposu yavaş bir oyun aksiyona girdiğimiz zaman baya keyifli ama genel ilerleme yavaş bende giriyorum biraz oynuyorum çıkıyorum, stardew valley'e giriyorum mesela 2 3 saat oynuyorum zorladığımda onda bir iki görev yapıp çıkıyorum bilemedim ama oyun gerçekten çok iyi.

Geri
Yukarı