Çözüldü RDR 2 Online ERR_GFX_STATE hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10

SAMUR4I

Kilopat
Story Mode'da herhangi bir hata ile karşılaşmazken Online'da 5-10 dk oynadıktan sonra böyle bir hata veriyor. Ne yapmam gerekiyor acaba? Bu hatayı çözeniniz varsa çözümü nedir? Şimdiden sağ olun.

Not: Oyuna R* Launcher üzerinden sahibim.

Çözüm
Bunun benim için tek çözümü oldu. Büyük ihtimal AMD ekran kartı kullanıyorsun. Grafik ayarlarını düşürdükten sonra böyle bir hata ile karşılaşmadım. Bunun dışında API'yi Vulkan'dan DX12'ye çekmeyi deneyebilirsin.
Bunun benim için tek çözümü oldu. Büyük ihtimal AMD ekran kartı kullanıyorsun. Grafik ayarlarını düşürdükten sonra böyle bir hata ile karşılaşmadım. Bunun dışında API'yi Vulkan'dan DX12'ye çekmeyi deneyebilirsin.

Çözüm
Bunun benim için tek çözümü oldu büyük ihtimal AMD ekran kartı kullanıyorsun. Grafik ayarlarını düşürdükten sonra böyle bir hata ile karşılaşmadım. Bunun dışında API'yi Vulkan'dan DX12'ye çekmeyi deneyebilirsin.

Öncelikle cevabın için teşekkürler, sistemi eklemeyi unutmuşum kusuruma bakmayın :) laptop kullanıyorum i7 9750H GTX 1650 sistemim. Vulkan'dan DX12'ye çekip deniyorum işe yarar belki.

Hocam çok teşekkürler DX12 yapınca düzeldi sorun 😍

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı