Çözüldü RDR 2 Online girilmiyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

arssvml

Picopat
Daha fazla  
Oyuna giriyorum Online ekranına geliyorum eskiden giriyordum Online'a artık enter çıkmıyor ve böyle bir yazı yazıyor.

1707052041357.png

Çözüm
Hocam bunlar dışındada modlar indirmiştim ama ne olduğunu hatırlamıyorum onun için Steam'deki temiz bir RDR 2 klasörü fotoğrafı var mı onu merak ediyorum.
dinput8.dll bütün yüklü modları iptal ediyor zaten modları silmeden onu silersin offline girdiğinde dosyayı geri atarsın modların geri gelir
Hocam bunlar dışındada modlar indirmiştim ama ne olduğunu hatırlamıyorum onun için Steam'deki temiz bir RDR 2 klasörü fotoğrafı var mı onu merak ediyorum.
dinput8.dll bütün yüklü modları iptal ediyor zaten modları silmeden onu silersin offline girdiğinde dosyayı geri atarsın modların geri gelir

Çözüm
dinput8.dll bütün yüklü modları iptal ediyor zaten modları silmeden onu silersin offline girdiğinde dosyayı geri atarsın modların geri gelir.

Hocam zaten öyle bir dosya yok benim klasörde silmiştim Online girmeye çalışmadan önce.

dinput8.dll bütün yüklü modları iptal ediyor zaten modları silmeden onu silersin offline girdiğinde dosyayı geri atarsın modların geri gelir.

Hocam çözdüm olayı galiba version.dll dosyasını silmem lazımmış.

Yeni konular

Geri
Yukarı