RDR 2 Online nasıl oynanır?

Davut.pk

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar RDR2 oynuyorum, daha doğrusu oynayamıyorum. İngilizce olması beni zorluyor. Param var mı, yok mu, bilmiyorum. Bir tane Mesut Komiser tabancam var, içinde kurşun yok. Nereden kurşun alınır?

RDR2 Online iyi bilen biri eklese de öğretse bana güzel olur. Alıyorum atımı, bedeviler gibi gidiyorum çöllerde. Güzel oyundan tat alamıyorum. Detaylı anlatım videosu ya da her şeyi öğretebilecek bir arkadaş varsa güzel olur.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar RDR2 oynuyorum, daha doğrusu oynayamıyorum. İngilizce olması beni zorluyor. Param var mı, yok mu, bilmiyorum. Bir tane Mesut Komiser tabancam var, içinde kurşun yok. Nereden kurşun alınır?

RDR2 Online iyi bilen biri eklese de öğretse bana güzel olur. Alıyorum atımı, bedeviler gibi gidiyorum çöllerde. Güzel oyundan tat alamıyorum. Detaylı anlatım videosu ya da her şeyi öğretebilecek bir arkadaş varsa güzel olur.
Rehber izleyin hocam. GTA 5 Online için izlemiştim ben de. ilmeden oynarsanız güzel oyundan soğursunuz.

Arkadaşlar RDR2 oynuyorum, daha doğrusu oynayamıyorum. İngilizce olması beni zorluyor. Param var mı, yok mu, bilmiyorum. Bir tane mesut komiser tabancam var, içinde kurşun yok. Nereden kurşun alınır?

'Nicotine' diye bir kanal var çok sempatik bir arkadaş izlemenizi tavsiye ederim. Gereksiz konuşmuyor o tarz insanlar seviyorsanız bakmayın.
Rehber izleyin hocam. GTA 5 Online için izlemiştim ben de. ilmeden oynarsanız güzel oyundan soğursunuz.
Gta 5 için önerdiğiniz bir kanal var mı hocam?

Hocam size hayat kurtaran minik bir bilgi vereyim.
J tusuna basın ve acılan katalogtan beğendiğiniz ne varsa alın. Aldığınız ürün kampınıza ve haritada mektup işareti ile gösterilen yere gelecektir. (Kargo çok hızlı, siz kitabı kapatmadan yerine ulaşıyor %100 müşteri memnuniyeti)

Yeni konular

Geri
Yukarı