RDR 2 online oynanır mı?

Babaci

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
RDR 2'yi oynayalı birkaç ay geçti. Hikaye modunu bitirdim ve online moda hiç girmedim. Yeterli sayıda oyuncu var mı? Türk oyuncu topluluğu gibi bir discord sunucusu var mı? En önemlisi içerik var mı ne kadar süre oynanır? Ona göre tekrar indirmeyi düşünüyorum. Teşekkürler.

GTA yüzünden oyun nadiren update alıyor. Arkadaşlarınız varsa girilebilir ama tek başınıza sıkılacağınızı düşünüyorum.

RDR 2'yi oynayalı birkaç ay geçti. Hikaye modunu bitirdim ve Online moda hiç girmedim. Yeterli sayıda oyuncu var mı? Türk oyuncu topluluğu gibi bir Discord sunucusu var mı? En önemlisi içerik var mı ne kadar süre oynanır? Ona göre tekrar indirmeyi düşünüyorum. Teşekkürler.

Tek sıkılabilirsiniz.

Content olsa harika olabilirdi fakat Rockstar GTA yüzünden RDR 2 Online'yi fena saldı, ayda yılda bir skin geliyor oyuna başka bir şey yok. Bizde saldık en son paso aynı şeyleri yapıyorsun.

Hepinize cevaplarınız için teşekkürler. Zaten sürekli GTA oynuyoruz bir süre sonra yeni mapler harici o da sıkmaya başladı. Hileden invite only harici de giremiyoruz, RDR 2'de içerik olsa güzel olurdu.

Yeni konular

Geri
Yukarı