RDR 2 Online Türkçe yama ban sebebi mi?

Merhaba. Dün Steam'den RDR2 aldım. Online'da oynamak istiyorum. Türkçe yama yapsam ban yer miyim?
YouTube'da bir adam bayağıdır RDR 2 Online'ı Türkçe yama oynuyormuş. Hiç ban falan atmamışlar. Acaba adamı mı fark etmediler?
Eğer ban yersem hikaye modundan da mı ban yemiş oluyorum yoksa sadece Online'dan mı?
Ban olayı nasıl işliyor?
%99.9 ban sebebi.

Yanlış bilgi
Türkçe yama gibi dil düzeltmeleri ve info destekleri ban sebebi değil, eğer indirdiğiniz yama bilgisayarınız açısından güvenliyse ve oyunda diğer oyunculara karşı üstünlük kurmanızı sağlamıyorsa, evet eminim sorun çıkarmaz.

Türkçe yama gibi dil düzeltmeleri ve info destekleri ban sebebi değil, eğer indirdiğiniz yama bilgisayarınız açısından güvenliyse ve oyunda diğer oyunculara karşı üstünlük kurmanızı sağlamıyorsa, evet eminim sorun çıkarmaz.
Dosyalar değiştiği için ban sebebi. Yanlış yönlendirmeyin.

Hikaye modunda oynamak için Türkçe yama indirdim ve oyun dosyalarının içinde sadece exe var. Uygulama üzerinden yamayı açıp kapatabiliyorum. Eğer Online girmeden yamayı kapat yaparsam ban yer miyim yoksa direkt silmeli miyim?

Hikaye modunda oynamak için Türkçe yama indirdim ve oyun dosyalarının içinde sadece exe var. Uygulama üzerinden yamayı açıp kapatabiliyorum. Eğer Online girmeden yamayı kapat yaparsam ban yer miyim yoksa direkt silmeli miyim?
Ben şu ana kadar birçok kez girdim ban yemedim yamayla. Onlineye girmeden yamayı kapat yaparsan ban ihtimali olmaz.

Yeni konular

Geri
Yukarı