RDR 2 optimizasyonu nasıl yapılır?

cheperia

Decapat
5 sene önce Rockstar Games tarafından çıkarılmış bir oyun hala nasıl hata, mavi ekran verir anlamıyorum. Bilgisayarımın her şeyi güncel durumda. Fakat hala 15 - 20 dakikadan sonra mavi ekran yiyorum. Error yemeden oynamak için dosyaları karıştırmak zorunda kalıyorum. Grafikleri kaydedince oyun 1 FPS oluyor. Bunları düzeltmenin bir yolu var mı? Oyun 9 saat olduğu için (oyun içi maksimum 1 saat harcadım) iade de edemiyorum. Steam desteğiyle uğraşmaktan başka çarem kalmadı.

Hocam ben bu ayarlarla i7 10750H GTX 1650 Ti ile 40-50 FPS oynamıştım deneyin isterseniz.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hocam ben bu ayarlarla i7 10750H GTX 1650 Ti ile 40-50 FPS oynamıştım deneyin isterseniz.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Oyun içi FPS sıkıntım yok 40 altını görmüyorum. 120 hz ile birlikte 45 - 50 FPS işimi görüyor. Oyuna girebilsem her şey çok iyi olacak.

Optimize ayarlar minimum görsel farklılık ile FPS i artıran bir unsur fakat arkadaşın problemi başka.

Yeni konular

Geri
Yukarı