RDR 2 oynanır mı?

Oyun çok iyi bende en başta beklentisiz oynadım ama oynadıktan sonra zaman hızlı geçiyor ve seviyorsunuz deneyin anlacaksınız.

Şimdi RTX3070 Ti var modası geçmiş gibi geliyor oynayasım yok. Bana önerir misiniz? Öyle bir şey söyleyin ki ulan deyip hemen akşam indireyim.
Modası geçtiği falan yok. 3,5 yıl geçti çıkışından bu yana ve hâlâ kendisiyle karşılaştırılacak bir oyun yok. Belki önümüzdeki 5 sene içerisinde bile kendisiyle yarışacak bir oyun çıkmayacak.

Hikaye aşırı iyi.

Dünyanın en iyi animasyonları kesinlikle bu oyunda. Animasyonlar ve ses efektlerinin mükemmeliği sayesinde mükemmel ötesi bir yakın dövüşü var. Bu oyun her ne kadar ateşli silahlar bulundursa bile çoğu kılıç oyununa kıyasla yakın dövüşü çok daha iyi. Örnek Witcher 3.

Atınızla ister istemez bağ kuruyorsunuz. Atınızı temizlemeli, beslemeli, güvenini kazanmalısınız. Ayrıca atın eyerini, yelesini ve kuyruğunu özelleştirebiliyorsunuz. Kesim şekli, boya vesaire.

Avcılıktan hoşlanıyorsanız avcılığı da hiç fena değil. Her hayvanın farklı bir deri yapısı olduğu için deriye zarar vermeden öldürmek için farklı silahlar kullanmalısınız. Avcılıktan elde ettiğiniz eşyaları satıp para kazanabilirsiniz veya dilerseniz kıyafet yapabiliyorsunuz.

Oyunu gerçek hayattan farksız kılan birçok detay var.

Oyun ağır ilerliyor haberin ola. Her saniye aksiyon istiyorsan önermem.

1050 nasıl oynatmıyor? Ben GTX 750 Ti ile 35-45 FPS alıyorum. Sizin her türlü oynamanız lazım.

Hocam oynatıyor oynatmasınada o grafiklerle oynamak hiç zevk vermiyor. 4 GB modeli olsa en azından texture'ları yükseğe çekerdim görüntü çamur gibi olmazdı fakat VRAM'den dolayı olmuyor.

Hocam oynatıyor oynatmasınada o grafiklerle oynamak hiç zevk vermiyor. 4 GB modeli olsa en azından texture'ları yükseğe çekerdim görüntü çamur gibi olmazdı fakat VRAM'den dolayı olmuyor.
Vram limitine takılmadan ayarları değiştirebilirsiniz. Belgelerimde RDR 2 ayarlarının kayıtlı olduğu dosyayı not defteriyle açın. Texture quality ayarını bulup, orada low yazıyorsa onu silip onun yerine high yazabilirsiniz.

Hocam benim steamimdede bulunuyor RDR2 ama GTX 1050 emektar sağ olsun oynayamıyorum. Oynayın bence o kartla tadını çıkarırsınız.
Kardeşim ben 960m ile oynatıyorum gayet de oynanabilir bi kıvamda oynuyorum. O ekran kartı nasıl oynatmıyor acaba? Bence siz çok şey beklemişsiniz. O ekran kartımla 30 fps oynuyorum ben. Üstelik bazı ayarlar yüksekte iken.

Yüksek ihtimal oyun içinden yapamıyorsun. Ancak yapmanın bir yolu var.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

VRAM limitine takılmadan ayarları değiştirebilirsiniz. Belgelerimde RDR 2 ayarlarının kayıtlı olduğu dosyayı not defteriyle açın. Texture quality ayarını bulup, orada Low yazıyorsa onu silip onun yerine high yazabilirsiniz.

Hocam o seferde RAM'den aldığı için oyun droptan oynanmıyor denemiştim onu zaten.
Yüksek ihtimal oyun içinden yapamıyorsun. Ancak yapmanın bir yolu var.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Kardeşim ben 960M ile oynatıyorum gayet de oynanabilir bir kıvamda oynuyorum. O ekran kartı nasıl oynatmıyor acaba? Bence siz çok şey beklemişsiniz. O ekran kartımla 30 FPS oynuyorum ben. Üstelik bazı ayarlar yüksekte iken.

Bazı ayarlar yüksekte derken su çözünürlüğü falan galiba.

Yeni konular

Geri
Yukarı