Çözüldü RDR 2 Procces Monitor raporu nasıl alınır?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

cosnta

Decapat
Ben RDR 2 aldım ve açılmadı bende Process Monitor'den raporda yardımcı olabilir misiniz? Sorunun rockstars Games Launcher kaynaklı olduğunu neredeyse biliyorum ve Rockstar Games laucnher

"Bilgisayar\HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\CurrentControlSet\Control\DeviceClasses" ve "Bilgisayar\HKEY_CURRENT_USER\SOFTWARE\Classes" not found diyor bunu nasıl çözeceğim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Format attım oyun şu anda iniyor ve o dediğiniz çözümü uyguladım oyun açılmazsa ben yeni bir hata raporu göndereceğim.

Format attıktan sonra oyun sorunsuzca çalışıyor sadece vcruntime140.dll hatası aldım Visual Studio indirdikten sonra oyun açıldı.
Belki senin dediğin gibidir ama senin dediğin gibiyse ben maalesef yapamayacağım

C diskinin boyutunu yükseltmeyi deneyip oyunu oraya indirmeye çalışacağım

Belki böyle bir şey mümkündür

Format attım oyun şu anda iniyor ve o dediğiniz çözümü uyguladım oyun açılmazsa ben yeni bir hata raporu göndereceğim.

Format attıktan sonra oyun sorunsuzca çalışıyor sadece vcruntime140.dll hatası aldım Visual Studio indirdikten sonra oyun açıldı.

Son düzenleme:
Çözüm

Geri
Yukarı