RDR 2 RTX 2060 ve R5 3600 ile yüksek ayarlarda oynanır mı?

• Konuyu başlatan Mit0
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 17
  • Görüntüleme 5B

Mit0

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar RDR 2 almayı düşünüyorum. ASUS TUF RTX 2060 ve Ryzen 5 3600, 16 GB RAM özelliklerinde yüksek ayarlarda oynayabilir miyim? Bilenler yardımcı olursa sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:

Bende PS4 var. PS4'te GTA 4 yok olsa direkt alırdım. En güzel GTA oyunu 4'dir. Neden bilmiyorum galiba Fizik'leri çok güzel diye aşırı hoşuma gidiyor. Alamaz mıyım GTA 4 PS4'e?

Bende PS4 var. PS4'te GTA 4 yok olsa direkt alırdım. En güzel GTA oyunu 4'dir. Neden bilmiyorum galiba Fizik'leri çok güzel diye aşırı hoşuma gidiyor. Alamaz mıyım GTA 4 PS4'e?
Katılıyorum. En güzel GTA oyunu bence de 4. Araç sürüş mekanikleri yüzündendir. PS4 için maalesef yok sanıyorsam.

Katılıyorum. En güzel GTA oyunu bence de 4. Araç sürüş mekanikleri yüzündendir. PS4 için maalesef yok sanıyorsam.

Hep içimde kaldı bir PC alırsam yada internet cafeler açınca bulursam ilk işim GTA 4 oynamak.

İfadeler: WTC
@kandes2 yalnız GTA 4 hala sorunlu. Ultra'da kapalı alanlar hariç 80-50 FPS arası gidip geliyor.

GTA 5'de derslerini almışlar. Kötü bir optimizasyon ile gelseler GTA 4 gibi yarısı kadar falan satardı herhalde. Çünkü GTA 5 açmak için aşırı iyi bir şeye gerek yok.

Ben 1660S ile üç-beş ayar dışında Textura ve Işıklandırma Ultra'da, gölge ve yansıma gibi ayarlar High'da oynuyorum 45-50 FPS arasında. Siz daha yükseğe çekebilirsiniz.

Edit: Bu arada konu hortlatmış gibi oldum ama ana sayfama neden düştü bu konu anlamadım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…