RDR 2 RTX 2060 ve R5 3600 ile yüksek ayarlarda oynanır mı?

• Konuyu başlatan Mit0
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 17
  • Görüntüleme 5B

Mit0

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar RDR 2 almayı düşünüyorum. ASUS TUF RTX 2060 ve Ryzen 5 3600, 16 GB RAM özelliklerinde yüksek ayarlarda oynayabilir miyim? Bilenler yardımcı olursa sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Oynarsınız ama ayarları ultraya çekemezsiniz. İşlemci yeterli fakat ultra için daha iyi ekran kartı lazım.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Neye göre daha iyi lazım?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Neye göre daha iyi lazım?
Başlığı 1060 olarak okumuşum, fark edince mesajı editledim.

RDR'nin optimize problemlerini Rockstar düzeltti mi? Ben bile R7 3700X ve 1080Ti kullanmama rağmen almıyorum. Biraz arkadaşa bol keseden FPS dağıttınız gibi geldi. :) Tabii düzelttilerse sorunları bilemem. Gider ben de alırım fakat sanmıyorum. Zaten konsolda RDR'ye sahibim, gidip bilgisayarda da 30-40 FPS oynamak için almam.

RDR'nin optimize problemlerini Rockstar düzeltti mi? Ben bile R7 3700X ve 1080 Ti kullanmama rağmen almıyorum. Biraz arkadaşa bol keseden FPS dağıttınız gibi geldi. :) tabii düzelttilerse sorunları bilemem. Gider ben de alırım fakat sanmıyorum. Zaten konsolda RDR'ye sahibim, gidip bilgisayarda da 30-40 FPS oynamak için almam.

Rockstar Games her 2 ya da 3 oyunda bir optimizasyonu kötü yapıyor. Ne kadar iyi optimizasyon yaparsa o kadar çok satıyor zaten.

Rockstar Games her 2 ya da 3 oyunda bir optimizasyonu kötü yapıyor. Ne kadar iyi optimizasyon yaparsa o kadar çok satıyor zaten.
Gidipte en güzel oyunlarını optimize özürlü yapmasalardı keşke. Bildiğiniz GTA 4 faciası gibi portlama yaptılar. PC gelsin direk alırım diyordum, sorunlar yüzünden almadım. Konsolda da bu oyunu oynamak zevkli olmuyor. Oto aim kullanmadan imkanı yok, oynanmıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı