RDR 2 sarmıyor

Hocam oyunun başları çok sıkıcı. Ben oyunu aldığımda ilk 2 sene boyunca 20 saat oynama sürem vardı. O 20 saat olmasına rağmen hala oyunun girişindeki karlı bölümdeydim. Sürekli alt F4 atıp oyunu sildiğimden dolayı 20 saat oyunun başında harcamıştım bile, yani o kadar sarmamıştı diyebilirim. 1-2 ay önce sabır edip karlı bölümü geçtim, valentine de ki görevleri yaptıktan sonra oyun beni serbest bırakınca sardı, gercekten efsane oyun. Benim ilk üçüme rahat girer. Oyunun başı çok yavaş dediğim gibi, oynayın alışırsınız.

Kanka bana da aynısı olmuştu ama kendimi zorladim bayağı arayip sardı biraz GTA 5 kafasıyla oyna istersen.
Oyunda zaman geçirdikçe karakterle bağ kuruyorsun ve zaten işleyişi geneli yavaş bir oyun. Zaman geçirdikçe bağlanacağını düşünüyorum.
Ne kadar uğraşırsan uğraş kişide bitiyor. Ben oyunda adım atmaktan bile zevk alıyordum oyun başında.
Hocam ben oyunu oynarken zorlanmadım hiç, belki oyunun yapısı size uymamıştır. Eğer hikaye de sıkıyor diyorsanız oyunun ilk birkaç saati sıkması normal. Sonra aksiyonlar vs. artmaya başlıyor.

Hocam ben sizler gibi düşünmüyorum. Her görevde silahı attan çıkar yavaş yavaş yürü 4-5 karakter var hangisi hangisi o bile karışık yani oyunun yapısı bana uygun değil sanırım.

Olabilir hocam. Herkes sevecek diye bir kaide yok. Bende sevmem RDR2'yi vahşi batı teması bana hitap etmiyor. İsterseniz birkaç saat daha şans verin ya da direkt başka bir oyuna geçin.

Oyun ilk iki saatte zaten ne açık dünyaya bırakıyor ne başka bir şey yapıyor. Sadece mekanikleri gösteriyor. İlk iki saatten sarmaması normal. Oyunun övülmesinin en büyük neden açık dünyası malum.

Hitmanle RDR2 menülerini karşılaştırman doğru değil. Karmaşık gelmesini anlayabilirim ama yine o bile saçma. Kimse bir oyunu anasının karnından doğduğu gibi öğrenmiyor. Yavaş yavaş kafanı oyuna vererek ya da isteyerek oynarsan zaten öğrenirsin. Senin sorunun bence isteksiz olman, ben herhangi bir yeniliğe açık olduğunu düşünmüyorum. Sanırım kolaya kaçan birisin.
Biraz öyle olabilirim. Bir tane eleman sürekli birşeyler istiyor. Atı getir çantayı aç silahı al falan beni sıktı ama bir şans daha verip oynayacağım.

Biraz öyle olabilirim. Bir tane eleman sürekli birşeyler istiyor. Atı getir çantayı aç silahı al falan beni sıktı ama bir şans daha verip oynayacağım.
Hocam iade edebiliyor musunuz? Eğer edebiliyorsanız edin bence, beni ilk iki saatten sarmasına rağmen sonrasında sarmadı. Zaten saracak kısımlar oyunun 40. saatinden sonra geliyor ve oraya gelene kadar çektiğiniz çile çile değil.

Hocam iade edebiliyor musunuz? Eğer edebiliyorsanız edin bence, beni ilk iki saatten sarmasına rağmen sonrasında sarmadı. Zaten saracak kısımlar oyunun 40. saatinden sonra geliyor ve oraya gelene kadar çektiğiniz çile çile değil.
Hocam zaten zamanında 98 liraya almıştım baya oldu birde iade etmek istemiyorum steam hesabımda baya değer kazandırıyor.

Kardeşim ne yaparsan yap boş kişi de bitiyor iş bende seninle aynı dertten muzdaribim last of us ı 1 oturuşta bitirecek derecede sevdim hatta starfieldı bile 40 saatten fazla oynadım ama tam 4 kez rdr2 yi oynamaya çalıştım sarmadı. Olmayınca olmuyor yani oyun iyidir kötüdür bilemem beni eğlendirmedi çok denedim ama yok bende müptelası değilim kaliteli oyundan zevk almamanın ama durum bu o açıdan zaman kaybetme sal gitsin başka oyun dene.

Yeni konular

Geri
Yukarı