RDR 2 sonradan açılır mı?

Yorumları dikkate alıp iade etmekten vazgeçtim. Oyunu bugün bayağı oynadım. Genel tamamlanma durumu yüzde 20'ler'de. Başa göre biraz daha iyi gibi ama mükemmel diyemem hala biraz yavaş oyun. Mesela oynadığım 3 saatin 1 saati çok zevkli ama geri kalan 2 saat sıkıcı. Oyunun manzaralar falan süper, vuruş hissi de süper ama geri kalan yavaşlık bana pek uymadı. Aksiyonlu görevler güzel ama atla oradan oraya gitmek oyunun 3'te 2'si ve bu beni biraz sıkıyor. Bir de yok git şu çocuğu şuradan al tarzı görevler sıkıcı. Bazı avlanma görevleri de sıkıcı. Dediğim gibi oyunun 3'te 1'i zevkli. Yine de 90 küsur liraya aldığımı düşünürsem bitiririm. Belki daha da açılır oyun yarıyı geçince. Yine yorum yazarım ona göre. Şimdilik kötü oyun diyemem, şaheser de diyemem. Orta-iyi civarı gibi. İlerlerde oyun daha da hızlanırsa fikrim değişebilir ama şu anlık Cyberpunk 2077, Witcher 3, Skyrim, Forza 5, GTA 5, Zelda botw, Borderlands 3 vs. gibi geçmişte oynadığım oyunlar veya devam ettiğim oyunlar bana göre bundan çok daha zevkli. Bunu da bitireceğim ama kararlıyım.

Helal olsun ben yıllardır yüzüne bakmıyorum yavaşlığı sevmiyorum.

Hocam yapmayın etmeyin. Alalı 2 hafta oldu bugün 45. saati devirdim. Şaheşer 45 saat geçmesine rağmen bir yere giderken bile hiç acele etmiyorum ortamın tadını çıkara çıkara oynuyorum 10 saat kadar şans verin.

Helal olsun ben yıllardır yüzüne bakmıyorum yavaşlığı sevmiyorum.

Yavaşlık sevmiyorum deyip metro serisini sevmeniz ironik. Benim bildiğim metro hantal bir oyun.

Son düzenleme:
Hocam yapmayın etmeyin. Alalı 2 hafta oldu bugün 45. saati devirdim. Şaheşer 45 saat geçmesine rağmen bir yere giderken bile hiç acele etmiyorum ortamın tadını çıkara çıkara oynuyorum 10 saat kadar şans verin.
11 Saat oynadım toplam bitirme de %20'lerdeyim. Oyun bana göre şaheser değil ama güzel bir oyun. Manzaraları güzel ama ben biraz sabırsız biriyim. Bir an önce göreve gitmek istiyorum.
Hala zevkler ve renklerin farklı olacağına inanmıyor.. Bende 23 saat'dir oynuyorum %16 hikaye, %30 toplam ilerleme yaptım ve oyun için tek diyeceğim şey şaheser.
Evet renkler ve zevkler meselesi olduğuna katılıyorum. Kesinlikle oyuna kötü diyemem. Atmosferi güzel. Silahla çatışma olan görevlerde gerçekten çok güzel ama kısa işte. Atıyorum 20 dakika at sürüyorum göreve görev 5-10 dakika sürüyor. Aslında gerçekçi olmuş. Gerçekçilik seven için güzel. Kimisi manzara izlemeyi, at sürmeyi seviyor. Ben de seviyorum ama bir yere kadar. Bir de bakalım daha yüzde 20'lerdeyim ileride nolacak fikrim değişebilir. Ben yiğide hakkını veririm daha da açılırsa oyun. Şuan da ama güzel diyebilirim.

11 Saat oynadım toplam bitirme de %20'lerdyim. Oyun bana göre şaheser değil ama güzel bir oyun. Manzaraları güzel ama ben biraz sabırsız biriyim. Bir an önce göreve gitmek istiyorum.

Evet renkler ve zevkler meselesi olduğuna katılıyorum. Kesinlikle oyuna kötü diyemem. Atmosferi güzel. Silahla çatışma olan görevlerde gerçekten çok güzel ama kısa işte. Atıyorum 20 dakika at sürüyorum göreve görev 5-10 dakika sürüyor. Aslında gerçekçi olmuş. Gerçekçilik seven için güzel. Kimisi manzara izlemeyi, at sürmeyi seviyor. Ben de seviyorum ama bir yere kadar. Bir de bakalım daha yüzde 20'lerdeyim ileride nolacak fikrim değişebilir. Ben yiği de hakkını veririm daha da açılırsa oyun. Şuan da ama güzel diyebilirim.
Görev bazlı gitmeyin yan görevlerde gezin etrafı gezin önünüze bir sürü şey çıkıyor.

11 saat oynadım toplam bitirme de %20'lerdeyim. Oyun bana göre şaheser değil ama güzel bir oyun. Manzaraları güzel ama ben biraz sabırsız biriyim. Bir an önce göreve gitmek istiyorum.

Evet renkler ve zevkler meselesi olduğuna katılıyorum. Kesinlikle oyuna kötü diyemem. Atmosferi güzel. Silahla çatışma olan görevlerde gerçekten çok güzel ama kısa işte. Atıyorum 20 dakika at sürüyorum göreve görev 5-10 dakika sürüyor. Aslında gerçekçi olmuş. Gerçekçilik seven için güzel. Kimisi manzara izlemeyi, at sürmeyi seviyor. Ben de seviyorum ama bir yere kadar. Bir de bakalım daha yüzde 20'lerdeyim ileride ne olacak fikrim değişebilir. Ben yiği de hakkını veririm daha da açılırsa oyun. Şu an da ama güzel diyebilirim.

Hocam hikayesi sonlara doğru daha derinleşen bir oyun. Kendi izlenime göre chapter 3'ten sonra aksiyon olarak daha çok açılıyor oyun.

Ve eğer kamp defterinden ilk dutch sonra arthurun kampını geliştirmeniz ufak çaplı bir Fast travel imkanı tanıyor oyun. Yine aynı şekilde yolda giderken maptan gitçeğiniz yeri işaretleyip atla hızlandıktan sonra V'ye baslı tutarsanız Auto sürer gideceğiniz yere.

Görev bazlı gitmeyin yan görevlerde gezin etrafı gezin önünüze bir sürü şey çıkıyor.
Evet öyle yapmaya çalışıyorum hatta bu yüzden 11 saat saat oynamama rağmen %20'lerdeyim. 🙂 Ama ilk 1 saatime göre görüşüm baya değişti. İlk 1 saatimde eyvah nasıl oynayacam bunu demiştim. 😃

Hocam hikayesi sonlara doğru daha derinleşen bir oyun. Kendi izlenime göre chapter 3'ten sonra aksiyon olarak daha çok açılıyor oyun.
Sanırım 2'nin sonlarındayım. Eğer açılırsa fikrim çok değişir. Güzel katagorisine aldım zaten ama aksiyon açılırsa çok iyi katagorisine geçer oyun benim için.

Sanırım 2'nin sonlarındayım. Eğer açılırsa fikrim çok değişir. Güzel kategorisine aldım zaten ama aksiyon açılırsa çok iyi kategorisine geçer bende.

Hocam son attığım yoruma bir daha bakabilirsiniz bazı hızlı seyahat etme yollarını yazdım. Eğer bilmiyorsanız faydalanabilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı