RDR 2 | Sorunsuz Türkçe Yama | Final Sürüm (Ekim 2023)

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
RDR 2 yeniden başlayınca yine ı harfi bozuk çıkıyor. Türkçe karakter fixle tıklayıp oyunu açmaya çalışınca oyun açılmıyor. Epic Games ile kullanıyorum.

Konuda oyunu açtıktan 15-20 dk sonra kapandığını söyleyenler olmuş öncelikle bu sorun yama kaynaklı değil bende de aynı sorun vardı şu videoda gösterileni yapınca düzeldi
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Oyunum orijinal Türkçe yama olmuyor Türkçeye çevirmiyor bilginiz olsun.

Bende oyunu Epic'ten aldım. Yamayı ilk kurduğumda sorun yoktu ama bugün girmeyi denediğimde oyun açılmadı, sonra Epic Games oyun zaten açık dedi. Kısacası oynayamadım rez alalım çözülürse mutlu oluruz.

Ben Steam'den oynuyorum gayet iyi çalışıyor atma gibi sorunlarda yok.

Yama Steam versiyonunda sorunsuz çalışıyor ama Epic'te bir sıkıntı var gibi.
20211116164923_1.jpg

(Az önce Steam'dan çektiğim SS)

Yama Steam versiyonunda sorunsuz çalışıyor ama Epic'te bir sıkıntı var gibi.
Eki Görüntüle 1216536
(Az önce Steam'dan çektiğim SS)
Konu açılalı bayağı olmuş ama Steam'de şuan indirim mevcut Ultimate edition alacağım. Yamada her hangi bir sorun yaşadın mı oyundan atma vs. alsam mı karar veremedim

Konu açılalı bayağı olmuş ama Steam'de şuan indirim mevcut Ultimate edition alacağım. Yamada her hangi bir sorun yaşadın mı oyundan atma vs. alsam mı karar veremedim
4 saate yakındır oynuyorum, hiç sorun yaşamadım. Videoyu izleyip dediklerini yaparsan sorun olacağını düşünmüyorum.
1637084364680.png

4 saate yakındır oynuyorum, hiç sorun yaşamadım. Videoyu izleyip dediklerini yaparsan sorun olacağını düşünmüyorum.
Eki Görüntüle 1216809
Teşekkür ederim dostum. İyi Eğlenceler oyunu satın aldım, yamayı kurup başlıyorum inşallah. Tabi öncesinde oyunu kurmam lazım onu unuttum 😂

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı