RDR 2 | Sorunsuz Türkçe Yama | Final Sürüm (Ekim 2023)

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Hata veriyorsa indirmeyin. Risk almaya gerek yok! Yamayı yapanlar uyarı vermeyecek şekilde de yapabilirler başka oyunların yamaları gibi....
Ben her yama da zararlı yazılım çıkar diye biliyorum. Yamaların içindeki bazı dosyaları virüs şeklinde algılıyormuş programlar. Yanlış mı biliyormuşum acaba ?

Ben her yama da zararlı yazılım çıkar diye biliyorum. Yamaların içindeki bazı dosyaları virüs şeklinde algılıyormuş programlar. Yanlış mı biliyormuşum acaba ?
Şuan başka oyun için kullandığım yama da hiçbir sorun çıkmıyor. VirusTotal'de sıfır tehdit.

Arkadaşlar steam'de oyun ilk açılırken yanlışlıkla türkçe yama ile online'a girdim 3 dakika falan açık kaldı, sizce ban yer miyim?

Merhaba, bu yamayı steam versiyonunda sorunsuz kullanıyordum fakat rocstar launcher da Türkçe olmuyor oyun. Bir yerde bir yanlışlık mı yapıyorum acaba?
Sorunu çözdüm, başına gelen olursa diye paylaşmak istedim. Yamayı açıp Türkçe Fon fix dedikten sonra Rockstar Launcher ı yönetici olarak açıp oyunu öyle başlattım, oyun Türkçe oldu.

Son düzenleme:
Yama çok güzel gidiyor şuan. Makine çevirisine hiç benzemiyor. Bir ara bir çeviri grubu yamayı yayınlayamamıştı acaba bu yama sızdırılan yama mı diye düşünüyorum çok iyi çevrilmiş çünkü.

Türkçe yama için teşekkürler, Kaspersky bende bir tehdit bulmadı arkadaşlar. Oyunumda Türkçe karakterleri göstermiyor(Kutu), bunun çözümü nedir?

Son düzenleme:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı