RDR 2 | Sorunsuz Türkçe Yama | Final Sürüm (Ekim 2023)

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Yamayı indirdim fakat kurmak istediğim zaman seçtiğim dosyayı kabul etmiyor. Hata klasör adı geçersiz diyor. Ne yapmalıyım? Oyun Epic Games'de.
Edit: Bu sorunu çözdüm ama oyun bozuldu. Açılmıyor sildim tekrar yüklüyorum. 15 saat tekrar bekleyeceğim.

Son düzenleme:
Gamelog Discord sayfasında V16 sürümü var. Onda font sorunu ve fotoğrafın ekranda kalması sorunları yok. Kurulum yaparken size neler yapacağınızı da belirtiyor font için. Hala eski sürümle cebelleşen arkadaşlara duyrulur.

Hocam gamelog Discord sayfasına gittim ama V16 sürümünü bulamadım. Sitesinde ise V15 var halen.

Bende Discord sayfasından indirip kurdum 20 saattir sorunsuz bir şekilde kullanıyorum. Yamayı yapanların ellerine sağlık güzel bir çalışma.

Konudan bağımsız: RDR2 şuana dek oynadığım en mükemmel oyun.

Hocam gamelog Discord sayfasına gittim ama V16 sürümünü bulamadım. Sitesinde ise V15 var halen.

Sorunu cözdüm.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu arkadaşın videosunu izleyerek yaptım ve sorun düzeldi.

Sorunu cözdüm.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu arkadaşın videosunu izleyerek yaptım ve sorun düzeldi.

Ben V15 sürümünü Epic Games'e kurdum oyun açılıyordu açılmamaya başladı. V14 sürümünü kursam çalışır mı ki?

Oyunu Epic Games'den alıpda V15 sürümünü dosyalara atınca oyunu bozulan arkadaşlar V14 sürümünün yamasını atın sonra V15 font fix dosyalarını atın sorun çözülüyor ben öyle çözdüm.

Son düzenleme:
Türkçe yamayı Steam Deck üzerinde kurmaya çalışıyorum. Aşağıda linkini de eklediğim bu konunun 43.sayfasında bulunan exe’siz dosyaları Rdr2 klasörüne atıyorum. Ancak hiçbir şey değişmiyor. Yardımcı olabilecek olan var mıdır acaba?

Not: Steam Deck’e Windows kurmadım. Steam OS üzerinden yaptım işlemleri

Bende de font fix çalışmıyor. v15 yüklü ve epicden aldım oyunu. oyun açılırken font fixe basıyorum kendi başlatma ekranı geliyor uygulamanın ama oyun font fixsiz açılıyor o ekran gitmiyor.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı