RDR 2 | Sorunsuz Türkçe Yama | Final Sürüm (Ekim 2023)

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Hocam ben dün yaptığım şeklini anlatayım, bende sıkıntı çıkmamıştı. Şu şekilde ilerledim:
1-Konuda belirtilen YouTube linkindeki googledrive linkini indiriyorsun, İndirdiğini klasöre çıkarıyorsun, çıkan klasörü oyunun kurulu olduğu klasöre taşıyorsun(bende Steam içerisinde kurulu).Daha sonra Exe'ye tıklayıp kurulum yapıyorsun.

2-Buraya kadar yapıp oyuna girdiğimde bende Türkçe karakterlerde sıkıntı görünüyordu, bunu çözmek için de, ana konuda font hatası alanlar "yama. RAR" indirsin demiş. Bunu indirip RAR'dan çıkardım. Çıkanları yine oyunun klasörü içerisinde attım.

En son olarak oyunun kendi Exe'sinden çalıştırdığımda çeviri de bir hata olmadan 1 saat civarı oynadım.

Font fix tıklama olayı, verilen linkte yok aslında (YouTube'da videodaki gibi gelmiyor, herhalde link güncellendi, video eski kaldı).
Aynı şekilde yapıyorum bende ancak oyunun orta kısmında türkçe yama logosu oluyor ve oyun içinde o kısımdan geçerken imleç gözüküyor, oyun aşağıya iniyor saçma sapan bi hata oluştu...

Arkadaşlar makine çevirinin V17 versiyonunu kurdum. Oyuna girerken bu exe'yi çalıştırmadan girmek istiyorum bir yolu var mı?

yamayı az önce kurdum. oyunu açıyor menüler fln çok düzgün. fakat oyuna girerken başlamadan atıyor.

Bu linkteki yamayı indirip oyunun kurulu olduğu yere dosyaları atarsanız direkt olarak sorunsuz Türkçe şekilde oynayabilirsiniz oyunu, font fixle falan uğraşmanıza gerek yok yani.

Bu yamayı kurmayı düşünüyorum kullanan var mı? Bir sıkıntısı var mı? Online girerken nasıl silebilirim? Kaldırmak istersem nasıl kaldırabilirim?

Son düzenleme:
Bu yamayı kurmayı düşünüyorum kullanan var mı? Bir sıkıntısı var mı? Online girerken nasıl silebilirim? Kaldırmak istersem nasıl kaldırabilirim?

Bu tr yama değil, exe çalıştırmadan oyuna girmeye yarıyor diye biliyorum. Ben yamayı buradan kurdum sıkıntısız "Google'a mc_yama_yukleyici_v7 yaz ilk çıkanı indir " Online girerken kaldırmana gerek yok ben kullanıyorum ban yedirmiyor 2 yıldır kullananlar bile varmış hala oynuyorlar düzenli.

Bu TR yama değil, exe çalıştırmadan oyuna girmeye yarıyor diye biliyorum. Ben yamayı buradan kurdum sıkıntısız "Google'a mc_yama_yukleyici_v7 yaz ilk çıkanı indir " Online girerken kaldırmana gerek yok ben kullanıyorum ban yedirmiyor 2 yıldır kullananlar bile varmış hala oynuyorlar düzenli.

Bu dosyaları oyun dosyalarının içine attım ve oyun Türkçe oldu. VirusTotal'de 1/61 sonucunu verdi ve Windows Defender ile hem özel hem hızlı hem de tam tarama yaptım ve herhangi bir sıkıntı bulmadı.

Hocam güncel yama yapar mısınız
Açılmıyor oyundan atıyor.
1.0.1491.18_v1
Bu sürüme yama istiyoruz hocam.

Çok güzel bir yama. Her seferinde oyuna girerken yama dosyasını açıp önce yama aç sonra font fix yapıyorum ve oyuna giriyorum, o açılan dosyayı da oyuna girdikten sonra görev yöneticisinden kapatıyorum ve oyunu oynuyorum. Şu ana kadar hiç sorun yaşamadım. Emeği geçenlerin ellerine sağlık.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı